w

SuperSuper HahaHaha

Roksana Węgiel tańczy z księżmi na TikToku. Nagranie podbija Internet! [WIDEO]

Roksana Węgiel - fot. screenshot TikTok, Instagram @TikTok @roxie_wegiel
Roksana Węgiel - fot. screenshot TikTok, Instagram @TikTok @roxie_wegiel

Roksana Węgiel nigdy nie ukrywała, że wiara w jej życiu ma ogromne znaczenie. W tekstach piosenek oraz wideoklipach młodej artystki także można dopatrzeć się nawiązań do katolickich motywów. Mimo że do instytucji kościoła podchodzi sceptycznie, to z chęcią pojawiła się w filmiku ks. Sebastiana Picura na TikToku.

Roksana Węgiel to artystka młodego pokolenia, która kilka lat temu szumnie podbiła polską scenę muzyczną. Nastoletnia gwiazda cechująca się niezwykłym talentem – mimo, że śpiewała od maleńkości — prawdziwą karierę rozpoczęła w momencie zwycięstwa w The Voice of Poland, gdzie do występów na estradzie przygotowywała ją sama Edyta Górniak. Później wydała hit Anyone I Want To Be, który zagwarantował jej zwycięstwo w Eurowizji Junior w 2018 roku. Na szczęście od tego czasu woda sodowa zbyt mocno nie uderzyła jej do głowy, a kariera wokalistki wręcz nabrała tempa.

Roksana Węgiel na TikToku w towarzystwie księży

Coraz częściej słyszy się o tym, że osoby ze świata show-biznesu odwracają się od kościoła i Boga. Tym bardziej dziwi fakt, że Roksana Węgiel postanowiła tak otwarcie pokazać swoje stanowisko w sprawie wiary:

Ja tam nie chodzę do instytucji, nie chodzę tam dla księży, tylko chodzę tam dla Boga. […] Tym się wiara charakteryzuje. Kościół dla mnie to jest wspólnota ludzi łączących się w miłości do Boga i ja tak to postrzegam. […] Totalnie odcinam tematy polityczne od Kościoła, bo wiadomo jest, jak jest. Ja w to nie wchodzę — podsumowuje artystka.

Na profilu księdza — tiktokera, Sebastiana Picura, który na swoim kanale w sposób przystępny i ciekawy opowiada o wierze, pojawił się krótki filmik, na którym widać dwóch duchownych wpatrzonych w swoje smartfony. Kadr ten opatrzony jest napisem: Człowieku naucz się tańczyć, bo…. Po chwili do kleru dołącza młoda dziewczyna, którą okazuje się Roksana Węgiel i wspólnie wykonują taniec do jednego z popularniejszych jingli w aplikacji, który powstał na podstawie piosenki Georga Ezra. W filmie pojawia się także druga część napisu, który brzmi: aniołowie w niebie nie będą wiedzieli, co z tobą zrobić. Okazuje się, że napis jest cytatem św. Augustyna.

@ks.sebastianpicur @ROXIE @ks. Krzysztof Kołtunowicz #ksiadz #taniec #radość #niebo ♬ Green Green Grass (Sped-Up) – George Ezra

Pod nagraniem z TikToka pojawiła się również lawina pozytywnych komentarzy:

  • Żeby wszyscy księża tacy byli to i wiernych w kościele byłoby więcej!
  • Super, ksiądz w okularkach czuje rytm konkretnie
  • Gdzie ta parafia?

A co Wy sądzicie o filmie?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez admin

Jan Lityński, Barbara Lityńska - fot. Facebook, Piętka Mieszko/AKPA

Nie żyje Barbara Lityńska. Jedna z najpopularniejszych artystek z zespołem Downa odeszła w wieku 50 lat

Małgorzata Rozenek - fot. Instagram @m_rozenek

Małgorzata Rozenek w końcu wygadała się na temat swojej willi. To nie ona płaci za jej wynajem! „Wiem, co to znaczy oszczędzać”