w ,

Małgorzata Ohme przechodzi do Polsatu?! Pracownik stacji się wygadał. „Miała już spotkanie”

Małgorzata Ohme - fot. Instagram @gosiaohme
Małgorzata Ohme - fot. Instagram @gosiaohme

Małgorzata Ohme ostatnio została zwolniona z Dzień dobry TVN, ale wiele wskazuje na to, że to nie koniec jej przygody z pracą w telewizji. W rozmowie z Pudelkiem jeden z pracowników Polsatu wygadał się, że Edward Miszczak zaczyna snuć wobec niej pewne plany. Jakie?

Małgorzata Ohme to psycholożka, ale też prezenterka telewizyjna. Na początku pojawiała się przed kamerami jako ekspertka od relacji rodzinnych, natomiast w 2013 roku doczekała się własnego programu — Życie od kuchni. Dwa lata później podpisała kontrakt z TVN-em i od tamtej pory rozwinęła skrzydła.

Ostatnio realizowała się jako prowadząca Dzień dobry TVN, jednakże tydzień temu jej pracodawcy poinformowali, że została zwolniona wraz z czwórką innych gwiazd śniadaniówki. Informacja ta zszokowała opinię publiczną, w tym Filipa Chajzera, z którym tworzyła duet od początku pracy w stacji.

To była wspaniała przygoda, która właśnie dobiega końca, a koniec tak naprawdę jest początkiem. Gosia jest wspaniałym i dobrym człowiekiem, na którego zawsze mogłem i dalej mogę liczyć. Wiem, jakie ma plany zawodowe i są one trafione w dziesiątkę. Problemy zdrowia psychicznego to nasza codzienność. Żyjemy w stresie, napięciu, pod presją. Gosia jest psychologiem i wybitnym specjalistą. Ukierunkowanie się w stronę swojej specjalizacji to doskonały wybór. Trzymam kciuki i dziękuje za ten czas w moim życiu.

Gosia skupiła się na tworzeniu własnego podcastu pt. Lajf noł makeup, ale okazuje się, że być może już wkrótce ponownie zagości na szklanym ekranie.

Małgorzata Ohme przejdzie do Polsatu?

Redakcji Pudelka udało skontaktować się z pracownikiem Polsatu, który wyznał, że ma za sobą pierwsze rozmowy z Polsatem. Podobno zaproponowała kilka projektów programów telewizyjnych, które mogłaby poprowadzić. Tytuły te miałyby być skierowane do kobiet.

To prawda, Ohme była na Ostrobramskiej. Miała tu już spotkanie z kierownictwem kanałów tematycznych i podobno przedstawiła kilka pomysłów na nowe programy, skierowane oczywiście głównie do kobiet.

Wiele osób zastanawiało się również nad tym, jak potoczą się losy Małgorzaty Rozenek. W oświadczeniu opublikowanym przez TVN podkreślono, że czeka na nią nowe zawodowe wyzwanie, a z plotek wynika, że poprowadzi format o tematyce ślubnej. O transferze do Polsatu nawet nie ma co myśleć.

O ile transfer Małgosi Rozenek nie wchodzi w grę, tak przejęcie „mniejszego” nazwiska nie byłoby wcale tak dziwne. Zwłaszcza że teraz nie mamy w stacji nikogo, kogo smykałką byłyby psychologia i coaching, a to przecież popularne teraz tematy.

Szanse Ohme również nie są duże, ponieważ jest związana z Onetem, a ten nie współpracuje ze stacją.

Dla Gosi pewnie znalazłoby się miejsce na którejś z mniejszych, tematycznych anten. Na przeszkodzie może jednak stanąć fakt, że Ohme jest związana z Onetem, a u nas w Grupie jest inny duży portal.

Myślicie, że mimo wszystko dostanie posadę w stacji? Chcielibyście znowu zobaczyć ją na szklanym ekranie?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Julia Dybowska wypoczywa w Chorwacji i prezentuje długie nogi na luksusowym jachcie. Zachwyciła fanów: „Co za uroda!”

Marina Łuczenko-Szczęsna, Wojciech Szczęsny, Jan Szczęsny - fot. Niemiec/AKPA

Ale wpadka! Tygodnik POMYLIŁ Wojciecha Szczęsnego z jego bratem! Marina komentuje: „Bez przesady — nie są bliźniakami”