w

DramatDramat HahaHaha SuperSuper

Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek szukają wspólnego gniazdka. Czas ich nagli, bo chcą zamieszkać razem jeszcze przed ślubem

Maciej Kurzajewski, Katarzyna Cichopek - fot. Piętka Mieszko/AKPA
Maciej Kurzajewski, Katarzyna Cichopek - fot. Piętka Mieszko/AKPA

Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek snują coraz poważniejsze plany na przyszłość. Po kilku miesiącach relacji chcą w końcu zamieszkać razem. Zaczęli już szukać wspólnego gniazdka, które musi spełnić szereg wymogów. Jakich? Kto z nimi zamieszka?

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski to jedna z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Odkąd wyszło na jaw, że są razem, cieszą się ogromnym zainteresowaniem mediów i widzów Pytania na śniadanie. Choć aktorka wcześniej na bieżąco relacjonowała, co u niej słychać, teraz jest bardzo oszczędna w słowach i nie komentuje tego, jak układa jej się z nowym partnerem. Mimo to pojawiły się głosy, że dziennikarz poprosił ją o rękę i już wkrótce chcą wziąć ślub. Na razie jednak nie potwierdzili żadnej z tych informacji.

Nie można mieć wątpliwości co do tego, że świetnie im się układa. Ostatnio polecieli razem do Jordanii, by choć na chwilę odsapnąć od obowiązków zawodowych. Być może był to też prezent urodzinowy dla Macieja, który w niedzielę 29 stycznia świętował 50. urodziny. Z tej okazji Kasia przygotowała dla niego wyjątkową niespodziankę, a on wzruszony jej pomysłowością po raz pierwszy publicznie wyznał jej miłość.

Teraz Super Express donosi, że w ich życiu nadchodzą kolejne poważne, zmiany, a ich relacja wchodzi na jeszcze wyższy poziom.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski chcą razem zamieszkać

Cichopek i Kurzajewski jak dotąd nie mieszkali razem, ale mimo to spędzali ze sobą dużo czasu. Wiadomo jednak, że nie mogli ciągnąć tego w nieskończoność, tym bardziej że na pewno doskwierała im tęsknota. W związku z tym zaczęli szukać wspólnego gniazdka.

Kasia i Maciej budują rodzinne więzi. Dzieci aktorki polubiły jej nowego partnera, spędzają razem czas. Podobnie synowie Maćka. Oni także darzą sympatią jego nową ukochaną — przekazał informator tabloidu.

Jak informuje Super Express, nie biorą pod uwagę tego, by któreś z nich przeprowadziło się do partnera i przemawia za tym kilka istotnych kwestii. Przede wszystkim nowe lokum musi być duże, ponieważ zakochani chcą zamieszkać tam z dziećmi aktorki: 14-letnim Adamem i 10-letnią Helenką, mamą Maćka oraz jego ukochanym owczarkiem niemieckim i świnką morską.

Szukają domu w lokalizacji, która zapewni dzieciom szybki dojazd do szkoły. Sytuacja na rynku nieruchomości nie jest najlepsza, ceny są coraz wyższe, ale wierzą, że uda im się coś znaleźć w rozsądnej cenie jeszcze przed ślubem.

Kurzajewski nie wyobraża sobie, by w obecnej sytuacji jego mama została sama, dlatego chce by zamieszkała razem z jego nową rodziną.

Pani Teresa choruje, a Maciek nie chce zostawiać jej samej. Seniorka traktuje Kasię jak córkę, polubiła także przyszywane wnuki. Cieszy się, że po rozwodzie z Pauliną jej syn znalazł tak wspaniałą kobietę — kontynuuje źródło Super Expressu.

Kasia mieszka obecnie na warszawskiej Sadybie, ponieważ stamtąd jej dzieci mają blisko do szkoły i ojca, Marcina Hakiela. Z drugiej strony nie mogą też zamieszkać w Starej Miłosnej (posiadłości Maćka), ponieważ wymaga ona dużego nakładu finansowego.

Wymaga on remontu, a dodatkowo jest za daleko od szkoły i mieszkania Marcina, z którym Kasia ma naprzemienną opiekę.

Myślicie, że Kasia i Maciek wybrali już termin ślubu, skoro tak nagle zaczęli rozglądać się za wspólnym domem?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Maryla Rodowicz - fot. Instagram @mary_la_la

Maryla Rodowicz miażdży TVP i władzę! Zdradziła, czym jej podpadli. „Chciałabym, żeby przegrali wybory”

Maciej Kurzajewski, Katarzyna Cichopek, Paulina Smaszcz - fot. AKPA, screenshot Instagram @paulina.smaszcz

Paulina Smaszcz ujawniła zaskakujące szczegóły małżeństwa z Maciejem Kurzajewskim. „Mieliśmy PIĘCIU synów”