w

DramatDramat HahaHaha

Lalunę Unique aż trudno rozpoznać na najnowszym zdjęciu. Co się stało z jej twarzą?! [ZDJĘCIA]

fot. Instagram

Znana z zamiłowania do operacji plastycznych Laluna Unique pochwaliła się zdjęciami z grupą znajomych. Pojawił się jednak pewien problem, bo internauci mieli problem z rozpoznaniem, która z przedstawionych osób to Laluna. Czy aby przesadziła z Photoshopem?

Laluna Unique zyskała popularność dzięki udziałowi w programie „Królowe życia”, którego okazała się jedną z barwniejszych bohaterek. 39-latka podczas 6. sezonu od początku była bardzo bezpośrednia i nie ukrywała, że jej „drugim domem” jest Turcja, do której często lata na zabiegi.

Celebrytka, która na co dzień prowadzi sklep z perukami, słynie z zamiłowania do modyfikowania własnego wizerunku. Laluna poddała się między innymi zabiegom powiększania biustu i pośladków, liposukcji podbródka, a także odsysania nóg, rąk i pleców. „Królowa życia” sprawiła sobie również „foxy eyes” i zmieniła kształt nosa.

„Wyglądacie identycznie”

39-latka może pochwalić się sporym gronem fanów. Na Instagramie, gdzie gwiazda TTV relacjonuje najnowsze wydarzenia ze swojego życia oraz kolejne wizyty w tureckich klinikach, obserwuje ją bowiem prawie 450 tysięcy osób.

Ostatnio Laluna postanowiła podzielić się szeregiem zdjęć z towarzyskiego spotkania z okazji urodzin znajomego. Szczególną uwagę internautów zwróciły grupowe fotki, na których „Królowa życia” pozuje z koleżankami.

Trudno nie zauważyć, że kobiety są do siebie bardzo podobne, a niektórzy z internautów mieli problem, aby stwierdzić, która z nich to Laluna. Choć celebrytka mogła liczyć na wiernych fanów, którzy skomplementowali zdjęcie, pod postem pojawiły się także mniej przychylne reakcje, po pojawieniu się których została zablokowana możliwość komentowania.

Wyglądacie identycznie, niepotrzebnie przerabiacie te zdjęcia

Chyba wszystkie chodzą do tego samego lekarza. Zero naturalności; 

Z jednej taśmy produkcyjnej. Te filtry naprawdę oszpecają – pisali internauci.

Umiecie rozpoznać, która z kobiet to Laluna?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Alina zamieszkała w namiocie na mrozie z 2-letnią córeczką. Usłyszała zarzuty. „Ona ją tak bardzo kocha”

Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Maciej Kurzajewski - fot. Gillert AKPA

Siostra Macieja Kurzajewskiego przerwała milczenie i ostro podsumowała Smaszcz. „Ten festiwal mitomanii Pauliny uderza w naszą rodzinę”