w ,

DramatDramat SuperSuper HahaHaha

Laluna stale poddaje się kolejnym zabiegom. Jak celebrytka wyglądała przed operacjami? [ZDJĘCIA]

fot. Instagram

Laluna Unique zdradziła, jakie były jej największe kompleksy i co czuje, gdy ogląda swoje archiwalne fotki. Opłaciło się tak walczyć z kompleksami?

Laluna Unique to jedna z „osobowości”, którą wylansowali producenci programu Królowe Życia. Charakterna celebrytka zasłynęła dzięki bezpośredniości graniczącej z grubiaństwem oraz oryginalnemu wyglądowi. Laluna nie ukrywa, że jest wielką miłośniczką operacji plastycznych. W rozmowie z Pudelkiem opowiedziała o tym, co myśli oglądając swoje fotki sprzed kilku lat, kiedy jeszcze nie była „poprawiona” przez chirurgów.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Laluna UNIQUE👑 (@lala_laluna_official)

 

Ja pier*ole, jaka byłam zj*bana – orzekła w swoim stylu. Mi się nie podoba natura. Nie podoba mi się chudość. Nie podobają mi się kobiety bez piersi, bez d*py. No i taka jestem. To jest mój styl i tyle. Nie podobałam się sobie w ogóle, miałam pełno kompleksów, że jestem za chuda, nie mam piersi. Że chciałbym mieć większe to, tamto, siamto. I stało się. Teraz jestem szczęśliwa – podsumowała w rozmowie z nami.

Luluna opisała też, kiedy była najbardziej niezadowolona ze swojego ciała: Miałam, miałam kompleksy po porodzie. Wiesz, małe piersi, rozstępy. Schudłam bardzo do 52 kilo, to jest bardzo mało na kobietę i wtedy zaczęłam działać. (…) Na razie nie planuję sobie nic poprawiać. Idę w sporty walki – dodała celebrytka.

Zobaczcie jak kiedyś wyglądała Laluna:

Źródło: Instagram ; Pudelek https://pantofelek.pl/laluna-unique/

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Blanka Lipińska - fot. Instagram @blanka_lipinska

Internauci martwią się o Blankę Lipińską. Jeden z nich zapytał otwarcie: „nie uważasz, że masz problem z alkoholem?”. Jest odpowiedź

Black Alien - fot. Instagram @the_black_alien_project

Zamienił się w „Czarnego Kosmitę”, a teraz nie może znaleźć pracy! Pracodawcy odrzucają jego CV przez ekstremalny wygląd