w ,

DramatDramat HahaHaha SuperSuper

Laluna stale poddaje się kolejnym zabiegom. Jak celebrytka wyglądała przed operacjami? [ZDJĘCIA]

fot. Instagram

Laluna jest znana ze swojego zamiłowania do poprawiania urody. Jak się okazuje, przed operacjami walczyła z kompleksami i nie podobało się jej własne ciało. Jak wyglądała?

Laluna Unique zdobyła popularność dzięki udziałowi w programie „Królwe Życia”. Celebrytka zasłynęła bezpośredniością oraz nietypowemu wyglądowi, który zawdzięcza swojemu zamiłowaniu do operacji plastycznych i poprawiania urody.

39-latka, która pojawiła się w 6. sezonie programu, od początku dzieliła się swoją pasją oraz nie ukrywała, że Turcja, do której lata na zabiegi, jest jej „drugim domem”. Celebrytka zajmuje się także prowadzeniem własnego sklepu z perukami. 

Zamiłowanie do operacji plastycznych

Laluna wiele razy zdecydowała się trafić pod nóż, aby modyfikować swój wizerunek. „Królowa Życia” poddała się między innymi zabiegom powiększania biustu i pośladków, liposukcji podbródka oraz odsysania nóg, rąk i pleców. 39-latka zmieniła również czubek nosa na nieco bardziej zadarty, a także sprawiła sobie „foxy eyes”.  

Ostatnio Laluna znów postanowiła zmienić swój wygląd, tym razem udając się na „dość inwazyjną” operację, którą okazał się lifting całej twarzy, ust i oczu. Pod koniec sierpnia za pośrednictwem tiktoka celebrytka pochwaliła się swoją „nową twarzą”. Efekt zabiegu widać gołym okiem!

Jak wyglądała przed operacjami? 

Jakiś czas temu w rozmowie z „Pudelkiem” Laluna wyznała, że nie podobało się jej naturalne ciało i musiała zmagać się z licznymi kompleksami. „Ja pier*ole, jaka byłam zj*bana” – powiedziała.

Mi się nie podoba natura. Nie podoba mi się chudość. Nie podobają mi się kobiety bez piersi, bez d*py […]. Nie podobałam się sobie w ogóle, miałam pełno kompleksów, że jestem za chuda, nie mam piersi” – wyznała. 

Niezadowolenie ze swojego wyglądu, które najmocniej doskwierało jej po porodzie, skłoniło „Królową Życia” do poddania się opisanym wcześniej operacjom. 39-latka twierdzi, że dopiero zabiegi pozwoliły jej na bycie szczęśliwą.  

„Chciałam mieć większe to, tamto, siamto. I stało się. Teraz jestem szczęśliwa– podsumowała.

Zobaczcie jak kiedyś wyglądała Laluna. Rzeczywiście było aż tak źle? 

Źródło: Instagram ; Pudelek 

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Maciej Musiałowski, Małgorzata Rozenek - fot. Instagram @m_rozenek, AKPA/Piętka Mieszko

Małgorzata Rozenek nie wytrzymała i przed kamerami zbeształa aktora! Maciej Musiałowski aż zaniemówił z wrażenia

Dramat w Legnicy. Dzik zaatakował dziecko, 6-latek walczy o życie w szpitalu. Władze miasta proszą o pomoc