w

DramatDramat HahaHaha SuperSuper

Laluna pokazała nową twarz po zdjęciu bandaży. Po ostatniej operacji wygląda zupełnie inaczej!

fot. Instagram

Laluna z „Królowych życia” przeszła niedawno kolejną operację plastyczną. Celebrytka najpierw podzieliła się zdjęciami ze stołu operacyjnego, a teraz, po zdjęciu opatrunków, pochwaliła się swoim nowym obliczem.

Laluna już od pierwszych odcinków „Królowych życia” nie ukrywała, że jej największą pasją jest poprawianie urody i operację plastyczne. 39-latka relacjonowała między innymi powiększanie pośladków czy sprawianie sobie tzw. „foxy eyes”.

Przeszła kolejną operację

Ostatnio Laluna ponownie udała się pod nóż, przyznając, że operacja jest „dość inwazyjna”. Celebrytka wyznała, że od lat marzyła, by zrobić „cały lifting twarzy, ust, oczu i nóg”.

I możliwe, że wyciągnę sobie jeszcze bardziej zarys mięśni brzucha” – dodała .

W piątek 19 sierpnia Laluna przekazała, że już po wszystkim, i pokazała zdjęcia wprost ze stołu operacyjnego.

„Na razie to nie przypominam samej siebie. Jestem cała spuchnięta, w bandażach. Po 5 cm skóry z każdej strony miałam wycięte” – relacjonowała na InstaStories.

Teraz „Królowa życia” za pośrednictwem tiktoka opublikowała filmik, na którym widać jej nową twarz po zdjęciu opatrunków. Jej wygląd bardzo mocno się zmienił!

Możemy zauważyć , że twarz celebrytki jest wyraźnie smuklejsza i ma nowy kształt. Powiększone zostały także usta, a na powiekach widzimy blizny po operacji.

Zobaczcie, jak teraz wygląda Laluna:

@lala_laluna_official4 2 week after SURGURY #beautylove #foryou❤️❤️ #tiktok😉 #foryou❤️❤️❤️ #dlaciebie❤️ #dlaciebie😏foryou🧡 #virtal #instagood #krolowezycia #follow #typ #foryoudlaciebie ♬ original sound – Tom
fot. TikTok
fot. TikTok
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Maryla Rodowicz narzeka na problemy finansowe. Nie poleci na wakacje, bo „nie posadzi dzieci w ekonomiku”

Był księdzem. Zrzucił sutannę dla swojej uczennicy. „Zaczęło się bardzo niewinnie…”