w

SuperSuper

Kryzys w związku Marcina Hakiela? Partnerka tancerza przerwała milczenie i po raz pierwszy zabrała głos

fot. Instagram @marcinhakiel

Niedługo po rozwodzie z Katarzyną Cichopek Marcin Hakiel ogłosił, że znalazł nową miłość. Ostatnio czujni fani zauważyli, że w mediach społecznościowych tancerza przestały pojawiać się wspólne zdjęcia z ukochaną. Czy świadczy to o kryzysie w związku? Dominika postanowiła zabrać głos.

Marcin Hakiel zdobył wicemistrzostwo Polski w tańcach latynoamerykańskich i zajmował wysokie miejsca na mistrzostwach świata. Największą popularność przyniósł mu jednak udział w „Tańcu z gwiazdami”.

To właśnie w trakcie nagrywania programu Hakiel poznał Katarzynę Cichopek, z którą w 2008 roku stanął na ślubnym kobiercu. Para prowadziła wspólnie szkołę tańca oraz doczekała się dwojga dzieci – syna Adama i córki Heleny. Niestety, związek nie przetrwał próby czasu i w sierpniu ubiegłego roku odbyła się ich rozprawa rozwodowa.

Po zakończeniu związku zarówno Marcin, jak i Kasia stosunkowo szybko znaleźli nową miłość. Podczas gdy Cichopek jest szczęśliwa u boku Macieja Kurzajewskiego, Hakiel spotyka się z tajemniczą Dominiką, która ponoć bardzo dobrze dogaduje się z jego byłą żoną.

Pozytywnym sygnałem jest już to, że nowa dziewczyna Marcina, Dominika, jest w stałym kontakcie z Kasią i wspólnie ustalają szczegóły związane z wyjazdami dzieci do Krotoszyna. Kasia ma o niej jak najlepsze zdanie i pewność, że ta dziewczyna też ceni sobie spokój. Najważniejsze jest dla niej to, że dzieci ją lubią, a ona czule się nimi zajmuje. To wielka wartość w tych czasach – jakiś czas temu przekazał informator „Pudelka”.

Dominika ceni sobie prywatność i zdecydowała, że nie zamierza udzielać się publicznie.

Żyjemy w wolnym kraju, każdy podejmuje swoje decyzje. Moja Kobieta podjęła decyzję o niepokazywaniu twarzy, co nie znaczy że czasem nie wstawię wspólnego zdjęcia. Żyję wg prostych zasad, pokazuje prawdę, co to uznam za stosowne do upublicznienia. Będę wdzięczny za nieatakowanie się na moim profilu, szanujmy się! Każdy ma prawo do swojej opinii, każdy żyje wg swoich wartości. Pozdrawiamy D&M – pisał na Instagramie.

Kryzys w związku Marcina Hakiela? Dominika zabrała głos

Przez ostanie kilka miesięcy Marcin co jakiś czas dzielił się kadrami z ukochaną, lecz ostatnio zniknął z mediów społecznościowych. W związku z tym, że ostatni wpis na Instagramie Hakiel zamieścił w sylwestra, fani zaczęli martwić się zarówno o samego tancerza, jak i jego związek.

Po ponad dwóch tygodniach milczenia na profilu Hakiela pojawiły się kolejne publikacje, lecz nie można było zauważyć na nich jego partnerki. Jedna z fanek wprost spytała tancerza o to, co dzieje się z jego związkiem.

Zniknęły zdjęcia z pana dziewczyną. Czy to już nieaktualne, panie Marcinie? – zastanawiała się fanka.

Wtedy wydarzyło się coś niespodziewanego, ponieważ odpowiedzieć zdecydowała się sama Dominika, która wcześniej nie odzywała się pod postami Hakiela. Okazuje się, że nieobecność na Instagramie wcale nie była spowodowana kryzysem w związku.

Zapewniam, wszystko jest po staremu. Ale pięknie jest wtedy, gdy jest się dla siebie, a nie wszystkich – odpisała partnerka Hakiela.

Podoba się wam jej postawa?

fot. Instagram screenshot
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Anna Mucha - fot. Instagram @taannamucha

Anna Mucha pochwaliła się fotką z wakacji. Internauta wytknął jej WIEK! „Widać te 42 lata, SŁABO to wygląda”. Gwiazda ripostuje

Jessica Mercedes - fot. Instagram @jemerced

Jessica Mercedes przeżyła chwile grozy. Miała groźny wypadek na Bali! „Skuter wjechał w przepaść”