w

Joanna Przetakiewicz zmieniła fryzurę. Odważne cięcie dodało jej charakteru: „Jak Aniołek Charliego”

Joanna Przetakiewicz
Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz przy okazji wizyty w Londynie odwiedziła salon fryzjerski. Pod okiem doświadczonego stylisty przeszła odważną metamorfozę. Jak wygląda?

Joanna Przetakiewicz to jedna z najpopularniejszych projektantek i bizneswoman w Polsce. Od wczesnych lat życia ukierunkowana była na sukces. Już na trzecim roku studiów wraz z bratową założyła jedną z pierwszych sieci klinik dentystycznych w Polsce. Mimo że z wykształcenia jest prawniczką, zawsze marzyła o tym, by rozwinąć skrzydła w świecie mody. W końcu z pomocą samego Karla Lagerfelda udało jej się stworzyć markę La Mania.

Wiele kobiet postrzega Przetakiewicz nie tylko jako wzór do naśladowania, ale też i jako ikonę stylu. Mimo że w grudniu minionego roku skończyła 54 lata, nie widać po niej upływającego czasu. Z pewnością ogromny wkład mają w to także wybitni specjaliści, którzy dbają o jej wygląd.

Zobacz też: Joanna Przetakiewicz nie zatrudnia heteroseksualnych mężczyzn: “TYLKO kobiety oraz LGBT”

Joanna Przetakiewicz ma nową fryzurę

Przetakiewicz należy do grona jednych z najpiękniejszych kobiet w Polsce. Nie brakuje jej przy tym pewności siebie, którą zaraża także inne przedstawicielki płci pięknej. Na jej profilu na Instagramie można znaleźć mnóstwo zdjęć, na których prezentuje swoje kształty, a przy tym przekonuje panie do tego, by nie wstydziły się swojego wyglądu i dążyły do spełniania swoich marzeń.

O urodę właścicielki La Manii dbają wyłącznie najlepsi specjaliści w swoim fachu. Przy okazji wizyty w Londynie Joanna odwiedziła wieloletniego przyjaciela, który zaserwował jej odważną metamorfozę.

CUT OR NOT?

Z Michaelem przyjaźnimy się 15 lat.
Ufam mu bezgranicznie.
Zamykam oczy, a on robi swoje i za każdym razem potwierdza, że JEST MISTRZEM.
Widzi i wie.
Rozpieszcza zawsze.
Talent światowy.
Kiedy myślę, że to już max. możliwości, on pokazuje, że można być jeszcze lepszym.
Kocham

Na pierwszy rzut oka widać, że nożyczki poszły w ruch. Fryzjer nie tylko podciął, ale i mocno wycieniował jej końcówki. Dzięki temu zabiegowi fryzura Joanny nabrała lekkości, a przy tym pasma zaczęły się pięknie układać. Po wizycie w salonie wyglądały, jak muśnięte nadmorską bryzą.

Pod publikacją od razu zaroiło się od komplementów:

  • Zjawiskowo wyglądasz Najdroższa. Jesteś wspaniała, the best.
  • Zjawiskowo. Pięknie się układają!
  • Bosko.
  • Na takich włosach to można cuda robić.
  • Rewelacyjnie się układają.

A wam jak podoba się nowa fryzura Joanny?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Monika Kuszyńska, Varius Manx

Monika Kuszyńska przerwała milczenie i opowiedziała o tym, co ją spotkało w Varius Manx. „Muszę wreszcie przewalczyć w sobie lęk”

Kylie Jenner

Kylie Jenner i Travis Scott zdradzili imię synka. Nietypowy wybór