w

Joanna Przetakiewicz o rozstaniu z Janem Kulczykiem. Zdradziła, dlaczego ich związek się rozpadł. „Sytuacja zaczęła się zagęszczać”

Joanna Przetakiewicz - fot. Instagram @joannaprzetakiewicz
Joanna Przetakiewicz - fot. Instagram @joannaprzetakiewicz

Joanna Przetakiewicz ma za sobą trwające kilkanaście lat małżeństwo. Przez długi czas byłą związana także z Janem Kulczykiem. Postanowiła opowiedzieć, co tak naprawdę stało za rozpadem tego związku. Powód może zaskakiwać tym bardziej, że projektantka była ukochaną miliardera.

Joanna Przetakiewicz jest znana jako przedsiębiorczyni i projektantka mody. Nazwisko zyskała po byłym mężu, ale nigdy nie zdecydowała się wrócić do panieńskiego. Celebrytka jest dyrektorką własnej marki modowej i dyrektorką kreatywną domu mody La Mania. To właśnie jej były partner miał pomóc jej w założeniu i rozkręceniu marki odzieżowej.

Jednak jej związek nie przetrwał próby czasu. Para po blisko dekadzie bycia razem, rozstała się. Przedsiębiorczyni postanowiła w rozmowie z Żurnalistą zdradzić, co naprawdę stało za rozpadem ich relacji. Takiego powodu większość pewnie się nie spodziewała.

Joanna Przetakiewicz o rozpadzie związku

Projektantka zyskała rozpoznawalność, dzięki relacji ze znanym przedsiębiorcą Janem Kulczykiem. Był on jako właściciel międzynarodowych firm Kulczyk Holding i Kulczyk Investments jednym z najbogatszych Polaków. Do jego śmierci w 2015 roku tygodnik Wprost regularnie umieszczał go na szczycie rankingu najbardziej majętnych Polaków. Zmarł z powodu powikłań po zabiegu po zabiegu kardiologicznym w Wiedniu. Przez prawie dekadę pozostawał w związku z Przetakiewicz, lecz nigdy nie stanęli na ślubnym kobiercu.

W jakimś sensie zaczęła się ta sytuacja tak zagęszczać i my byliśmy tak zajęci, że takie życie potrafi cię przepalić — wyznała Joanna Przetakiewicz.

Okazuje się, że ich związek nie przetrwał próby czasu, a winny wszystkiemu był pracoholizm.

Poczułam w pewnym momencie, że muszę znowu pracować, bo byłam do tego przyzwyczajona. Pracowałam od 22. roku życia, zawsze byłam niezależna i gdzieś we mnie rósł głód takiej sytuacji, że ja jednak muszę robić coś dla siebie. Potem, w tym całym natłoku obowiązków, niesamowicie intensywnego trybu życia, stało się to szalenie trudne.

Projektantka poświęciła miłość dla biznesu. Tak bardzo oddała się pracy, że na związek i miłość nie starczyło jej już czasu i energii. Para częściej była osobno, niż razem przez napięty harmonogram. Przetakiewicz mogła nie pracować i spędzać czas u boku ukochanego, ale chciała być niezależna, a nie jedynie zostać partnerką miliardera. To zakończyło ostatecznie ich relację.

Dyrektorka La Mania z czasem nauczyła się jednak godzić życie prywatne z zawodowym, gdy znalazła ponownie miłość u boku Rinka Rooyensa. Para pobrała się w 2020 roku.

Co jest dla Was ważniejsze — kariera czy miłość?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga Miliszkiewicz

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor - fot. Instagram @joannakoroniewska

Joanna Koroniewska zdradza, jaką pasję dzieli z mężem. „Gdyby doba była dłuższa, z pewnością bylibyśmy…”. O jakie hobby chodzi?

Fot. Pexels

Zima to idealny moment na te zabiegi. Jak zadbać o wygląd w chłodne miesiące?