w

Joanna Przetakiewicz zdradziła, kiedy przeżyła swój PIERWSZY RAZ. „Byłam super młoda”. Odważne wyznanie

Joanna Przetakiewicz, fot. Instagram @joannaprzetakiewicz
Joanna Przetakiewicz, fot. Instagram @joannaprzetakiewicz

Joanna Przetakiewicz w jednym z ostatnich wywiadów rozgadała się na temat swojego pierwszego razu. Aż trudno uwierzyć, ale zdecydowała się na to bardzo wcześnie…

Joanna Przetakiewicz jest znaną projektantką mody i bizneswoman, która założyła dom mody la Mania, a także zainicjowała akcję Era Nowych Kobiet. Pierwszy biznes zaczęła rozkręcać jeszcze na studiach. Wspólnie z bratową otworzyła firmę Vita-Dent Centrum Stomatologiczne, która jest jedną z pierwszych sieci klinik dentystycznych w Polsce. Od tamtego czasu nie zwalnia i stale pracuje nad nowymi projektami, które nie tylko zagwarantowały jej ogromne dochody i stabilną pozycję w branży, ale też ogromną popularność.

Mimo że od lat ma na swoich barkach mnóstwo obowiązków, udało jej się wychować trzech synów: Aleksandra, Filipa i Jakuba. Z pierwszym mężem rozwiodła się po 16 latach małżeństwa, później związała się z milionerem Janem Kulczykiem. W 2020 roku została żoną Rinke Rooyensa, znanego producenta telewizyjnego.

Joanna Przetakiewicz tłumaczy, kiedy straciła dziewictwo

Przetakiewicz jest nie tylko aktywna w mediach społecznościowych, ale i chętnie udziela wywiadów, podczas których opowiada o swoim życiu prywatnym. 54-latka na każdym kroku podkreśla, że czuje się spełniona w każdej dziedzinie, co też po niej widać. Uśmiech niemal nie schodzi z jej ust, a ją wręcz roznosi energia.

Bizneswoman w wywiadzie dla Faktu nieoczekiwanie wspomniała o tym, kiedy straciła dziewictwo. Przez wiele kobiet, jak i młodych dziewczyn, postrzegana jest za wzór do naśladowania, dlatego też z pewnością jej wyznanie może trochę szokować. Otóż wprost powiedziała, że była wtedy jeszcze dziewczynką, a chłopak, z którym wylądowała w łóżku, był już pełnoletni.

Straciłam dziewictwo w pięknych i romantycznych okolicznościach. To była wielka miłość, byłam super młoda, miałam 14 lat — mówiła.

W dalszej części rozmowy wyjaśniła, dlaczego zdecydowała się na współżycie tak wcześnie. Przekonywała również, że nie żałuje tej decyzji.

Nie żałuję tego, bo związek trwał długo, daliśmy sobie wiele czułości troski, opieki, wzajemnej akceptacji i wzajemnej fascynacji. To był chłopak, który był 4 lata starszy ode mnie. Takiej miłości mogę życzyć każdej dziewczynie — dodała.

Myślicie, że takie wyznanie jest na miejscu?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Anna Mucha - fot. Instagram @taannamucha

Anna Mucha przeżyła chwile grozy. O mały włos, a padłaby ofiarą kieszonkowca! „Miała już rękę W MOJEJ TORBIE” (WIDEO)

Małgorzata Rozenek, Cleo, Krzysztof Ibisz, Małgorzata Kożuchowska - fot. Instagram @m_rozenek, @malgorzatakozuchowska_, @cleo_don, @krzysztof_ibisz_official

Gwiazdy na rynku pracy. Sprzedaż ciuchów, mycie samochodów, malowanie guzików – co jeszcze robili zanim stali się sławni?