w

Joanna Przetakiewicz wskoczyła w bikini, a fani zaniemówili. Takiego widoku nikt się nie spodziewał. „Matko jedyna!”

Joanna Przetakiewicz, fot. Instagram
Joanna Przetakiewicz, fot. Instagram

Joanna Przetakiewicz pochwaliła się nagraniem z egzotycznego wyjazdu. Nie szczędziła fanom widoków.

Joanna Przetakiewicz to znana projektantka mody i bizneswoman, która założyła dom mody La Mania. Oprócz tego jest także inicjatorką akcji Era Nowych Kobiet. Jeszcze w trakcie studiów prawniczych wraz z ówczesną bratową założyła firmę Vita-Dent Centrum Stomatologiczne – jedną z pierwszych sieci klinik dentystycznych w kraju. Krótko po tym zaczęła rozwijać własne biznesy. W 2010 roku utworzyła wspomnianą wcześniej markę odzieżową, a pomagał jej w tym sam Karl Lagerfeld. Trzy lata temu założyła przedsiębiorstwo La Mania Home, w którego ofercie znajdziemy akcesoria do domu.

Zobacz także: Joanna Przetakiewicz zmieniła fryzurę. Odważne cięcie dodało jej charakteru: „Jak Aniołek Charliego”

Mimo że Przetakiewicz ma na swojej głowie mnóstwo obowiązków, nie przeszkodziło jej to w założeniu rodziny. Z pierwszym mężem, którego poślubiła mając zaledwie 20 lat, doczekała się trzech synów: Aleksandra, Filipa i Jakuba. Po 16 latach podjęli decyzję o rozstaniu. Krótko po tym związała się z Janem Kulczykiem, który zmarł niespodziewanie w 2015 roku. Od dwóch lat jest szczęśliwą żoną Rinke Rooyensa, u którego boku wiedzie iście bajkowe życie.

Joanna Przetakiewicz pokazała, jak wygląda w bikini

Joanna, gdy tylko ma chwilę wolnego, podróżuje po świecie. Tym razem pochwaliła się, że wraz z mężem poleciała na Malediwy. Zakochani wypoczywają w luksusowym hotelu położonym na Oceanie Indyjskim.

Krótko po tym, jak dotarli na miejsce, bizneswoman udostępniła na Instagramie nagranie, na którym możemy zobaczyć fragment okolicy. Wokół rosną palmy oraz wysokie drzewa liściaste. Zewsząd rozpościera się widok na lazurowe wody oceanu. Pogoda jest wprost wyśmienita, dlatego też Przetakiewicz zrzuciła ubrania i paradowała w samym bikini.

55-latka może pochwalić się świetną formą, której mogłyby pozazdrościć jej top modelki. Skąpy czarny strój obnażył nie tylko jej zgrabne nogi, ale i idealnie płaski brzuch, ponętny biust i krągłe pośladki. To prawdziwa gratka dla jej fanów, którzy na widok nagrania wprost zaniemówili z wrażenia.

Pod publikacją niemalże od razu zaroiło się od komentarzy z komplementami:

  • Anna Lewandowska: Cudna.
  • Łukasz Jemioł: Szał i obłęd.
  • Przepiękna kobieta.
  • Jak zawsze zaskakująco piękna Joanna. Życzę miłego wypoczynku.
  • Wow, ale petarda.
  • Cudownie wyglądasz w tym pięknym i ciepłym miejscu!

Zaniemówiliśmy z wrażenia.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Antoni Macierewicz, katastrofa smoleńska, fot. AKPA, YouTube

Antoni Macierewicz zdradził, jakie obrażenia odniosły ofiary katastrofy w Smoleńsku. Wyniki badań komisji rzucają nowe światło na sprawę

Joanna Krupa, fot. Instagram

Joanna Krupa chciałaby adoptować dziecko… z Ukrainy! „Strasznie bym chciała, żeby Asha miała siostrę albo brata”. Co na to jej mąż?