w

Jan Kliment zachwyca się ciężarną żoną. Pokazał, jak zmienia się jej ciało. „Widać już brzuszek”

Jan Kliment, Lenka Klimentova - fot. Instagram @janekkliment, @lenkakliment
Jan Kliment, Lenka Klimentova - fot. Instagram @janekkliment, @lenkakliment

Jan i Lenka Klimentowie w grudniu powitają na świecie pierwsze dziecko. Tancerz nie może nachwalić się ciężarnej żony. Ostatnio pochwalił się fanom, że zaczyna być już widać brzuszek.

Jan i Lenka Klimentowie to jedno z najpopularniejszych tanecznych małżeństw w Polsce. Między nimi jest 15 lat różnicy, jednak nie stanowi to dla nich żadnej przeszkody. Świetnie się dogadują i przez cały czas dopisują im humory. Wystarczy tylko rzucić okiem na ich zdjęcia, by dostrzec, że naprawdę bardzo się kochają.

Dzięki udziałowi w Tańcu z gwiazdami obojgu udało się zdobyć grono wiernych fanów, którzy z zainteresowaniem śledzą ich losy. Chętnie pokazują w mediach społecznościowych, jak wygląda ich codzienność, a także dzielą się najpiękniejszymi momentami w życiu. Tak było kilka tygodni temu, gdy wspólnie obwieścili, że zostaną rodzicami.

Czekaliśmy na ten moment tak długo, wytrzymaliśmy wszystkie pytania typu ,, A kiedy dziecko?”, ,, czy wy nie chcecie dzieci?” ,, dlaczego jeszcze nie macie dzieci jak jesteście tak długo razem?” ,, wy tylko o karierze myślicie i o dzieciach nie” ,, macie w ogóle plany jak powiększyć rodzinę?” I tak dalej i dalej… przez kilka lat.
Nie zawsze da się wszystko zaplanować i nie zawsze jest wszystko o TAK!

Ale udało się I w tym roku zostaniemy rodzicami!

Jesteśmy przeszczęśliwi dla nas to cudowny czas, NASZ CZAS

Prosimy tylko oby trzymaliście za nas kciuki żeby byliśmy zdrowi bo gratulacje dopiero jak się urodzi — napisał Janek na Instagramie [zachowano pisownię oryginalną].

Jan Kliment rozpływa się nad wyglądem ciężarnej żony

Lenka jest już w połowie czwartego miesiąca ciąży, a jej brzuszek zaczyna się zaokrąglać. To niezmiernie cieszy Janka, który ostatnio pochwalił się na Instastories krótkim nagraniem, na którym mogliśmy zobaczyć jego ukochaną w żółtym bikini. Szczęśliwy przyszły tata bardzo ekscytował się jej krągłościami.

Pokaż brzuszek, już urósł troszeczkę. No, jest brzuszek. Teraz też widać, że urosły ci piersi — zachęcał żonę.

Faktycznie, na opublikowanych przez Lenkę zdjęciach można zauważyć, że jej brzuszek zaczyna rosnąć.

Mimo iż jest to pierwsza ciąża Klimentowej, tancerka nie zamierza zwalniać tempa. Od kilku dni przebywa na obozie tanecznym w Augustowie, a od września chciałaby wrócić do prowadzenia zajęć. Podkreśla, że chce być przez cały czas aktywna, a o leżeniu na kanapie nawet nie myśli.

Narodziny dziecka to zaledwie część zmian, jakie w najbliższym czasie zajdą w ich życiu. Lenka zdradziła, że nim dowiedzieli się o ciąży, kupili wspólne mieszkanie, do którego planują przeprowadzić się w przyszłym roku. Lepiej być nie mogło.

Czekamy z niecierpliwością, bo w przyszłym roku przeprowadzimy się do naszego mieszkania, które kupiliśmy, zanim dowiedzieliśmy, że będzie as więcej, więc super, bo wszystko się pięknie układa — relacjonowała w mediach społecznościowych.

Prawda, że Lenka wygląda pięknie?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Laweta przygniotła osobówkę - fot. Facebook @OSP Wapnica

Groźny wypadek na drodze pod Suchaniem. Laweta przewożąca busa przygniotła osobówkę! Na miejscu pracowały trzy zastępy straży pożarnej

Szaleniec zabił rodzinę na kempingu - fot. Facebook @MURD3RANDITSVICTIMS

Czteroosobowa rodzina wybrała się na wspólny biwak. Zaatakował ich szaleniec, który zrobił krwawe żniwa. Przeżył tylko 9-latek