w

Groźny wypadek na drodze pod Suchaniem. Laweta przewożąca busa przygniotła osobówkę! Na miejscu pracowały trzy zastępy straży pożarnej

Laweta przygniotła osobówkę - fot. Facebook @OSP Wapnica
Laweta przygniotła osobówkę - fot. Facebook @OSP Wapnica

Wystarczył ułamek sekundy, by na drodze pod Suchaniem doszło do przerażającego wypadku. Zdjęcia wykonane przez strażaków mrożą krew w żyłach. Jak do tego doszło?!

W piątek 22 lipca, w godzinach wieczornych, na drodze krajowej nr 10 na wysokości miejscowości Suchanówka doszło do wypadku drogowego. Jeżeli kiedyś wydawało wam się, że już nic nie może was zaskoczyć, to w tym miejscu pragniemy wyprowadzić was z błędu. Niecodzienną sytuację sfotografowali strażacy.

Laweta z busem przygniotła osobówkę

To zdarzenie drogowe wyglądało bardzo groźnie i aż trudno uwierzyć w to, że jego uczestnicy wyszli z tego cało.

Kom. Krzysztof Wojsznarowicz z Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie w rozmowie z portalem 24kurier.pl zdradził, jak doszło do kolizji.

Kierujący renault jadący z lawetą i znajdującym się na niej samochodem po wyjechaniu z łuku stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym z naprzeciwka fordem — czytamy.

Ciągnięta za nim laweta, na której ustawiony był bus, w wyniku uderzenia przewróciła się, przygniatając samochód osobowy. To cud, że kierowcy forda nic się nie stało.

Wspomniany wcześniej portal przekazał, że na kierowcę busa nałożono dwa mandaty. Pierwszy, w wysokości 1500 zł, za spowodowanie kolizji. Za to, że przewoził na lawecie pojazd powyżej dopuszczalnej masy, zapłaci dodatkowe 1000 zł.

Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia z miejsca zdarzenia. Prawda, że wyglądało groźnie?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Aleksandra Hamkało - fot. Piotr Czyz, źródło Instagram @olahamkalo

Aleksandra Hamkało jest w nie najlepszej formie. Zmaga się z nawrotem poważnej choroby. „Jestem na lekach”

Jan Kliment, Lenka Klimentova - fot. Instagram @janekkliment, @lenkakliment

Jan Kliment zachwyca się ciężarną żoną. Pokazał, jak zmienia się jej ciało. „Widać już brzuszek”