w

Gorące zdjęcia Sandry Kubickiej z Baronem! Para spędza romantyczne chwile w Alpach [ZDJĘCIA]

fot. Instagram screenshot

Sandra Kubicka zafundowała Aleksandrowi Baronowi najlepsze urodziny w życiu. Modelka zabrała Alka na wycieczkę-niespodziankę do luksusowego kurortu we włoskie Alpy oraz podarowała mu niezwykły prezent – szklaną harfę. 26-latka, podczas kąpieli w basenie termalnym, zapewniła mu też widok, którego raczej prędko nie zapomni.

Związek Sandry Kubickiej i Barona nie należy do długich, ale wygląda na to, że para jest w sobie zakochana po uszy. Sandra często chwali się na Instagramie romantycznymi wspólnymi chwilami, a ostatnio zorganizowała mu niezwykłe 38. urodziny z przyjęciem w bajkowym stylu.

Sandra wylewnie oznajmiała swoje uczucia, a na prezent wybrała szklaną harfę, o której Alek mówił: „od dłuższego czasu o niej marzyłem„.

– „Kochanie, jesteś moim ulubionym człowiekiem, przyjacielem, partnerem i wsparciem. Codziennie odkrywam przy Tobie nowe strony samej siebie, których nie znałam. Wyciągasz ze mnie to, co najlepsze. (…) Dla innych jesteś Baronem z telewizji i sceny Afromental, dla mnie jesteś Alkiem, który pokazuje mi, co jest tak naprawdę ważne w życiu. Resztę życzeń już usłyszałeś. Ty wiesz, co Ci życzę. Kocham najpiękniej, jak potrafię. Jestem ogromną szczęściarą, że mogę iść przez życie obok Ciebie” – pisała modelka.

Sandra następnie zorganizowała Baronowi pełną wrażeń podróż. Zakochani wspólnie wsiedli do samolotu oraz zabytkowego auta, którym udali się do miejsca ich wspólnego wypoczynku. Ostatecznie para wylądowała w luksusowym kurorcie we włoskich Alpach, w którym czekał na nich szampan oraz wykwintne jedzenie.

Kurort posiadał piękny widok na malownicze góry, ale sceneria nie była jedyną rzeczą, która zapierała dech w piersiach.

Zakochani pochwalili się gorącą kąpielą w basenie termalnym. Jednak to nie woda była najgorętsza – Sandra zdecydowanie zgarnęła ten tytuł, wyginając się w przed Alkiem w bikini pośród pary. Co za widok!

Film z kąpieli z dopiskiem: „widziane jego oczyma„, Kubicka opublikowała na Instagramie. Zobaczcie sami:

fot. Instagram screenshot

Co sądzicie o urodzinach Alka? Podobałaby się wam taka forma świętowania?

fot. Instagram screenshot
fot. Instagram screenshot
fot. Instagram screenshot
fot. Instagram screenshot

Źródła: Instagram – alekbaron & sandrakubicka

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

3 komentarzy

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

SKANDAL na planie „Dziewczyny z Dubaju”! Sprawa molestowania trafiła do prokuratury! „W filmie jest scena, kiedy mnie wykorzystał”

W kłótni Edyty Górniak z Arkiem Kłusowskim padają mocne słowa: „Życzę Ci jakiejkolwiek nagrody”