w , ,

W kłótni Edyty Górniak z Arkiem Kłusowskim padają mocne słowa: „Życzę Ci jakiejkolwiek nagrody”

fot. YouTube screenshot

Edyta Górniak wdała się w Instagramową potyczkę słowną z Arkiem Kłusowskim po wygranej Edyty w „hitcie 30-lecia Super Expressu”. Górniak próbowała poniżyć piosenkarza, zarzucając mu brak własnych osiągnięć, ale ten odpowiedział za pomocą ciętej riposty.

Edyta Górniak otrzymała niedawno nagrodę od czytelników „Super Expressu”, przyznaną za „hit 30-lecia”, którym została jej piosenka „Jestem kobietą”. Edyta podziękowała za wyróżnienie pod profilem Adriana Nychnerowicza, który wręczył jej wcześniej statuetkę:

– „Dziękuję za bezinteresowną życzliwość. I dojrzałą postawę w obecnych czasach. Bo te, bezwzględnie weryfikują wszystkich. Cieszę się zawsze na każde spotkanie” – napisała.

fot. Instagram screenshot

Nie wszyscy pogratulowali jej jednak sukcesu, a spore grono internautów negatywnie ocenia przyznanie Górniak nagrody, ze względu na jej udział w rozpowszechnianiu niesprawdzonych teorii na temat koronawirusa i pandemii.

Wśród krytyków znalazł się Arek Kłusowski – piosenkarz i finalista trzeciej edycji programu „The Voice of Poland”, który na swoim koncie ma też pisanie piosenek dla takich gwiazd jak Doda czy Ewa Farna.

Kłusowskiemu nie spodobało się przyznanie Górniak nagrody i wypomniał piosenkarce rozpowszechnianie teorii spiskowych.

– „Kurde, nagroda? Adrianek… Chyba biologiczna bzdura roku” – napisał Arek.

Dodał też, że „Jestem kobietą” nie jest utworem napisanym przez Górniak, a Edyta jest jedynie wykonawczynią:

– „Oczywiście „Jestem kobietą” to niewątpliwie szlagier i świetny numer… Nagroda za stworzenie tego utworu powinna powędrować w ręce Wojtka Olszaka – kompozytora i Jacka Cygana – świetnego tekściarza. Wielkie brawa dla panów!” – wbił szpilę celebrytce.

Gwiazda ostro zareagowała na zaczepkę i nie pozostawiła jej bez odpowiedzi:

– „Życzę ci jakiejkolwiek nagrody przyznawanej przez ludzi” – napisała, zwracając się bezpośrednio do Arka Kłusowskiego.

Piosenkarz odegrał się ciętą ripostą, życząc Górniak szybkiego powrotu do zdrowia:

– „A ja szybkiego powrotu do zdrowia!„- czytamy.

Kłusowski polecił Edycie wizytę u psychiatry i zaoferował pomoc w wyborze odpowiedniego specjalisty. Arek nie okazał się jedyną znaną osobistością atakującą Edytę.

W dyskusję włączył się także Mariusz Kozak, który zarzucił Edycie opętanie:

– „Ja bym te „inne poglądy” nazwał opętaniem. Skoro tak się o nią troszczycie o oświeconą artystkę, to może pomóżcie jej, zanim będzie za późno. Bo to już nie jest śmieszne, żal się na to patrzy” – napisał.

Co sądzicie o przyznaniu Edycie „hitu 30 lecia”? Czy waszym zdaniem Górniak powinna udać się do lekarza?

fot. Instagram screenshot
fot. Instagram screenshot

Źródła: Instagram – edytagorniak , adrian.nychnerowicz , arekklusowski

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Gorące zdjęcia Sandry Kubickiej z Baronem! Para spędza romantyczne chwile w Alpach [ZDJĘCIA]

Strapiona Anna Lewandowska martwi się o swoją córkę. „Ostatnio Klarcia spytała, gdzie jest dom”