w

Sandra Kubicka zdradza, że jest demiseksualna i komentuje byłe związki Barona

fot. Sandra i Baron / Instagram screenshot

Odpowiadając na pytania fanów, Sandra Kubicka postanowiła otworzyć się na temat swojej orientacji psychoseksualnej, a także wypowiedzieć się na temat byłych związków Barona. Sandra wyznała, że jest osobą demiseksualną. Słyszeliście wcześniej o tej orientacji?

Sandra Kubicka chętnie dzieli się nowinkami dotyczącymi kwitnącego od jakiegoś czasu związku z Baronem. Niedawno celebrytka urządziła partnerowi huczne urodziny.

W poniedziałek Sandra postanowiła urządzić na Instagramie sesję Q&A (pytania i odpowiedzi). Fani zapytali byłą modelkę między innymi o plany dotyczące ślubu.

Kubicka wyznała, że chce wyjść za mąż przed pojawieniem się dzieci, ale nie zamierza organizować wielkiego wesela. Celebrytka zdradziła, że najbardziej marzy o spacerze do ołtarza i pierwszym tańcu.

Zazdrość w stosunku do poprzednich partnerek Barona?

Następnie jeden z fanów zadał nietypowe pytanie o stosunek do poprzednich partnerek Alka:

– „Jesteś zazdrosna o poprzednie partnerki Barona? Że kochał je i mówił to samo?” – brzmiało pytanie.

Kubicka nie ukrywała, że pytanie wydawało się jej niezwykle głupie:

– „Czekaj, bo od samego pytania chyba zgłupiałamŻe co? Czyli rozumiem, że miał nikogo nie kochać przez 38 lat i czekać na mnie? Aha, no tak” – pisała rozbawiona Sandra zanim zdecydowała się odpowiedzieć na pytanie o liczne kobiety w życiu Barona.

– „Nie, nie jestem zazdrosna o kogoś, kogo nie ma już w jego życiu” – zapewniła i postanowiła się odnieść do swoich wcześniejszych doświadczeń sercowych.

– „Ja też kochałam. Miłość to piękne uczucie. Życzę każdemu, aby przeżył to raz, dwa, dziesięć razy. Ile chcecie” – uzasadniała swój brak jakiejkolwiek zazdrości.

Zgadzacie się z tą postawą?

Sandra Kubicka jest demiseksualna

Przy okazji celebrytka zdradziła też, że jest demiseksualna i udostępniła grafikę, za pomocą której wyjaśniła, na czym polega ta orientacja psychoseksualna.

U osób demiseksualnych pociąg seksualny pojawia się dopiero po nawiązaniu silnej więzi emocjonalnej z partnerem. Potrzebę fizycznej bliskości odczuwają dopiero po dokładnym poznaniu drugiej osoby i nawiązaniu przyjaźni. U osób tej orientacji seks jest związany ze sferą emocjonalną i uczuciem bliskości w stosunku do partnera.

Co sądzicie o wyznaniach celebrytki?

fot. Instagram screenshot
fot. Instagram screenshot

Źródła: Instagram – sandrakubicka

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Szofer Jarosława Kaczyńskiego jechał na złamanie karku. Prezes śpieszył się na mszę!

Przez Polski Ład służby mundurowe i nauczyciele odczuli ubytki w kieszeniach. Co z „murem za polskim mundurem”?