w

DramatDramat HahaHaha SuperSuper

Edyta Górniak opowiedziała o „miłości swojego życia”. Gwiazda twierdzi, że miała zostać żoną Bruce’a Lee!

Edyta Górniak fot. Kurnikowski/AKPA

Edyta Górniak pokusiła się o nietypowe wyznanie na swoim Instagramie. Gwiazda niespodziewanie ogłosiła, że za jej miłość do Azji odpowiada głównie Bruce Lee, który miał być jej mężem.

Edyta Górniak jest jedną z najpopularniejszych wokalistek w Polsce i choć od dłuższego czasu nie wydała muzycznych nowości, wciąż zajmuje ważne miejsce w polskim show-biznesie. Świadczy o tym między innymi fakt, że Edyta była przewodniczącą jury w niedawnych preselekcjach do Eurowizji, wokół których wybuchła niemała afera.

W ostatnich latach gwiazda zasłynęła również dzięki kontrowersyjnym wypowiedziom i teoriom. Uduchowiona artystka przestrzegała fanów m.in. przed wywoływaniem duchów podczas Halloween, a także „sztuczną” wodą w butelkach.

Edyta Górniak mówi o „miłości życia”

Edyta Górniak ma na swoim koncie kilka medialnych związków, a także małżeństwo z Dariuszem Krupą, z którym doczekała się syna Allana. 18-latek niedawno rozpoczął swoją muzyczną karierę. Związek z nim zakończył się głośnym rozwodem, a w 2019 r. gwiazda stwierdziła, że została przez niego wykorzystana finansowo.

Teraz okazuje się, że w życiu Edyty wiele znaczył inny mężczyzna, o którym wcześniej nie wspominała. Górniak pokusiła się o niespodziewane wyznanie za pośrednictwem relacji na Instagramie.

Ciekawe, czy zgadlibyście, co łączy mnie z Chinami. Nikt by nie zgadł – rozpoczęła na Instastories.

Górniak zdradziła, iż była tak bardzo zakochana w pewnym gwiazdorze, że… chciała zostać jego żoną!

Myślicie, że wiecie o mnie już wszystko, ale nie wiecie, kto był moją pierwszą miłością w życiu. Miał być moim mężem! I miał na mnie poczekać! 

Podekscytowana piosenkarka następnie ujawniła, że chodzi o legendarnego aktora i mistrza sztuk walki, Bruce’a Lee. Jak przekazała, łączył ich nawet miesiąc urodzin.

Myślę, że Bruce Lee jest w dużej mierze odpowiedzialny za moją miłość do Azji. Wszystkie żywioły się go bały. Miłość mojego życia, niespełniona. Bruce Lee urodził się w listopadzie tak, jak ja — rozpływała się nad „mężem”.

Edyta postanowiła też opublikować zdjęcie z cytatem swojego niedoszłego życiowego partnera.

Ci, którzy nie są świadomi, że idą w ciemności, nie będą szukać światła – czytamy.

To, iż związek nie doszedł do skutku, spowodowane jest zapewne tym, że Bruce Lee zmarł, gdy Edyta miała niecały roczek, choć zgodnie z wcześniejszymi wypowiedziami gwiazdy nie powinno być to dla niej problemem, ponieważ „jest na ziemi od 4000 lat”.

Myślicie, że tworzyliby zgraną parę?

fot. Instagram @edytagorniak
fot. Instagram @edytagorniak
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Komentarze są zamknięte.

2 komentarzy

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor przeprowadzili się do Hiszpanii - fot. screenshot Instagram @joannakoroniewska

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor dorobili się willi w Hiszpanii! Przed przeprowadzką zrobili gruntowny remont [ZDJĘCIA]

Gwiazdy w stylizacjach z piórami - fot. AKPA

Gwiazdy obrosły w piórka! Osoby z pierwszych stron gazet coraz częściej przemycają pierzaste akcenty w swoich stylizacjach. Jak je noszą?