w

Dramatyczny apel ciężarnej Joanny Opozdy. Aktorka zwróciła się do fanów ze szczególną prośbą. Po tych słowach drżymy o jej synka

Joanna Opozda
Joanna Opozda

Joanna Opozda ostatnio jest mniej aktywna w sieci. W poniedziałkowy wieczór na swoim profilu udostępniła dramatyczny apel do fanów. O co prosi? Co się stało?

Joanna Opozda w ubiegłym roku została żoną Antka Królikowskiego. W tym samym czasie w mediach zaczęły pojawiać się informacje o tym, że jest w ciąży. Aktorka długo ukrywała tę nowinę przed swoimi fanami, jednakże, gdy jej brzuszek zaczął się widocznie zaokrąglać, potwierdziła plotki. Niestety od początku bardzo ciężko znosiła błogosławiony stan. Zdarzyło się nawet, że trafiła do szpitala i przez jakiś czas leżała na oddziale patologii ciąży. Niedawno wszystko wskazywało jednak na to, że dochodzi do siebie. Pojawiła się nawet na imprezie branżowej, podczas której oczarowała wszystkich swoimi krągłościami.

Sytuacja ponownie skomplikowała się po aferze z udziałem jej ojca. Antek poinformował za pośrednictwem social mediów, że mężczyzna podczas rodzinnej awantury oddał strzał z broni palnej. Na szczęście obyło się bez rannych, nie mniej jednak jego żona bardzo ciężko znosiła stres. Na jakiś czas raz jeszcze usunęła w się w cień i w domowym zaciszu oczekiwała na poród.

Teraz po raz kolejny w jej życiu wydarzyło się coś niepokojącego, na co wskazuje jej najnowsza publikacja w sieci.

Joanna Opozda prosi fanów o modlitwę

Kilka dni temu Antek Królikowski świętował swoje 33. urodziny. Zorganizował imprezę, na którą zaprosił rodzinę oraz przyjaciół. Wśród gości zabrakło jego żony, jednakże wiele osób podejrzewało, iż wynikało to z jej złego samopoczucia.

Mimo iż towarzystwo świetnie się bawiło, aktor poinformował, że miało ono przykry dla niego finał. W najnowszym wpisie na Instagramie zdradził, że po przyjęciu skradziono mu telefon komórkowy.

Siedemnastego lutego skończyłem 33 lata. Wiek chrystusowy czas start.

Dostałem od losu nietypowy prezent, bo… ktoś ukradł mi telefon […]

Nie odpisałem na wiele wiadomości, maili i telefonów, za co najmocniej przepraszam, ale nadrobię zaległości i z tego miejsca dziękuje wszystkim za życzenia. Jestem ogromnie wdzięczny wszystkim tym, którzy towarzyszą mi od trzydziestu trzech lat na tej krętej drodze mojego króliczego życia! Dziękuje, że jesteście! […]

Na końcu wpisu poprosił fanów o to, by trzymali kciuki za jego ukochaną oraz ich synka, Vincenta.

[…] Bądźcie zdrowi i trzymajcie razem ze mną kciuki za Asię @asiaopozda i Vincenta

Powyższe słowa mogą świadczyć o tym, że Joanna zaczęła rodzić. Nie wiadomo jednak, czy maleństwo jest już na świecie. Aktorka kilka godzin później udostępniła na Instastory dramatyczny apel. W krótkim wpisie poprosiła ich o modlitwę.

Proszę Was wszystkich o modlitwę.

Cokolwiek Opozda miała na myśli, mamy nadzieję, że wszystko jest już dobrze. Mocno trzymamy kciuki za nią i Vincenta.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska przeszła odważną metamorfozę. Blond to już przeszłość. W tym kolorze wygląda oszałamiająco

Film o Annie Przybylskiej. Jej matka miała szczególną prośbę