w

Barbara Kurdej-Szatan zorganizowała córce królewskie przyjęcie komunijne. Tort, jak na wesele, a dekoracje niczym u Lewandowskich!

Barbara Kurdej-Szatan, fot. Instagram @kurdejszatan
Barbara Kurdej-Szatan, fot. Instagram @kurdejszatan

Sezon komunijny w pełni! Barbara Kurdej-Szatan zorganizowała dla swojej córki niesamowite przyjęcie. Piękne dekoracje i aromatyczne wypieki od razu przyciągają wzrok. Tak świętują największe gwiazdy.

Barbara Kurdej-Szatan to aktorka filmowa i teatralna, która ma na swoim koncie wiele osiągnięć, w tym trzy Telekamery i Złotą Telekamerę, która jest zwieńczeniem jej artystycznych dokonań. Choć mało kto pamięta, po raz pierwszy mogliśmy usłyszeć ją w 2012 roku, gdy wraz z zespołem Soul City zgłosiła się do 2. edycji programu X Factor. Mimo że nie odnieśli większego sukcesu, drzwi do wielkiej kariery stanęły przed nią otworem. Kilka miesięcy później zaczęła pojawiać się w reklamie znanej sieci komórkowej, a zaraz po tym zaczęły napływać kolejne propozycje. Ogromną rozpoznawalność przyniosła jej rola Asi w M jak miłość, z którą pożegnała się po głośnym skandalu z wpisem o Straży Granicznej.

Aktorka na jakiś czas musiała zawiesić swoją działalność z uwagi na to, że społeczeństwo bardzo krytykowało ją za emocjonalną i niezwykle wulgarną publikację. Po jakimś czasie zaczęła wychodzić z cienia i coraz częściej udzielała wywiadów. W jednym z nich stwierdziła dosadnie, że ma w d**pie ocieplanie wizerunku. Choć wiele osób wróżyło jej rychły koniec kariery, ona nie mogła narzekać na brak propozycji. Kilka tygodni temu z Przemkiem Kossakowskim pracowała przy programie Projekt Cupid, a także wyznała, że miała szansę zostać prowadzącą Dzień dobry TVN, jednak odrzuciła tę propozycję.

Barbara Kurdej-Szatan wyprawiła córce spektakularne przyjęcie komunijne

Rodzina Basi miała ostatnio powody do świętowania. 22 maja ich córka, Hania przyjęła sakrament pierwszej komunii świętej. Z tej okazji dumni rodzice wyprawili dla niej huczne przyjęcie, na świeżym powietrzu. Długi stół ustawiono w białej altance, którą przystrojono jak na eleganckie wesele. Na środku ustawiono długi stół, na którym znalazły się złote sztućce oraz przezroczyste talerze. Udekorowano go niewielkimi wiązankami żywych kwiatów, a w centralnej części umiejscowiono bardzo duży balon, który powiewał na wietrze.

Na końcu zabudowania znalazła się ogromna girlanda z białych, złotych i morelowych balonów, a na stojącej obok ściance umieszczono napis Komunia Święta. Aby podkreślić czyje to święto, tuż pod nim znalazła się ogromna, święcąca litera H od imienia córki Kurdej-Szatan. Bardzo podobne dekoracje pojawiły się na imprezie urodzinowej córek Lewandowskich.

Nie zabrakło też kącika ze słodkościami. Babeczki, ciastka i ciepłe lody utrzymano w barwach bieli, a niektóre z nich ozdobiono na wierzchu napisami IHS. Mimo iż wszystkie wyglądały bardzo apetycznie, to tort robił największą furorę. Takiego wypieku nie powstydziłaby się żadna para młoda. Dwupiętrowe ciacho ozdobiono kwiatami oraz złotym topperem z napisem Pierwsza Komunia Święta Hani.

Więcej zdjęć znajdziecie w galerii poniżej. Ładnie?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Agnieszka Włodarczyk, fot. Instastory @agnieszkawlodarczykofficial

Agnieszka Włodarczyk szykuje się do ślubu brata na Sycylii, ale ma poważny dylemat. „Nie wiem, czy lecieć w tym stanie”

Zofia Zborowska, fot. Instagram @zborowskazofia

Zofia Zborowska pozuje w bikini i wspomina o swoich kompleksach. „Kilka miesięcy temu bałabym się wrzucić taką fotkę”. Odważnie?