w

DramatDramat

Internauci ocenili debiut Barbary Kurdej-Szatan w nowym show TTV. Nie zostawili na niej suchej nitki

Barbara Kurdej-Szatan
Barbara Kurdej-Szatan

W niedzielę 13 lutego wyemitowano premierowy odcinek programu Projekt Cupid, który poprowadzili Przemek Kossakowski i Barbara Kurdej-Szatan. Internauci ocenili jej debiut. Nie na takie reakcje liczyła.

Barbara Kurdej-Szatan to aktorka filmowa i teatralna, która karierę w show-biznesie rozpoczęła od pojawienie się w reklamie popularnej sieci komórkowej. Krótko po tym, jak pojawiła się na szklanym ekranie, dostała główną rolę w filmie Dzień dobry, kocham cię!, a następnie dołączyła do obsady M jak miłość, co umocniło jej pozycję w branży.

Aktorka od razu zgromadziła wokół siebie grono wiernych fanów, którzy z zainteresowaniem przyglądają się jej poczynaniom. Ostatnio miała jednak nie najlepszy czas, ponieważ wrzuciła do sieci wpis o Strażnikach Granicznych, który nie wszystkim przypadł do gustu. Koniec końców zmuszona była usunąć się na jakiś czas w cień, by z dala od blasku fleszy uporać się z nienawistnymi spojrzeniami i komentarzami społeczeństwa.

Internauci ocenili debiut Kurdej-Szatan w roli prowadzącej Projekt Cupid

Pewne było, że Barbara będzie chciała jeszcze wrócić przed kamery, chociaż wielu specjalistów było przekonanych, że po tak poważnym kryzysie wizerunku nie stanie już na równe nogi. Aktorka w krótkim czasie udowodniła, że nie wypadła z gry i przyznała, że doczekała się m.in. propozycji poprowadzenia Dzień dobry TVN.

Mimo że odrzuciła tę ofertę pracy, pojawiła się w nowym show TTV pt. Projekt Cupid. Uczestnikami formatu są osoby z niepełnosprawnościami, które szukają prawdziwej miłości. Wraz z Przemkiem Kossakowskim mają wspierać ich w trudnych momentach, o czym przekonywała w rozmowie z Party.

I ja, i Przemek pełnimy tylko rolę łączników. Byliśmy z naszymi bohaterami w najważniejszych momentach, by ich wesprzeć. To było piękne, wartościowe i wzruszające przeżycie i cieszę się, że mogłabym być częścią tego projektu. Praca z Przemkiem to sama przyjemność.

Dziennikarz przyznał, że niejako pomógł jej w zdobyciu pracy, ponieważ wskazał ją, jako idealną kandydatkę do roli prowadzącej.

Basia była dla mnie pierwszym typem. Rekomendowałem właśnie ją. Nie chcę powiedzieć, że ja ją wybrałem, nie mam aż takiej władzy. Ale pytano mnie, więc wskazałem na nią – wyjaśnił Kossakowski w rozmowie z Party.

Za nami premierowy odcinek Projektu Cupid, który skłonił internautów do podjęcia dyskusji na temat prowadzących. O ile pozytywnie ocenili Przemka, o tyle nie szczędzili słów krytyki pod adresem Basi.

  • Baśka tu nie pasuje, jest sztywna i nie ma w sobie szczerości i ciepła.
  • Przemek — osoba na właściwym miejscu. Co do Barbary… ciężko zapomnieć to, co się działo z jej udziałem, w dodatku jakoś tak to sztucznie u niej wychodzi.
  • Szkoda tylko tej Basi, że tu jest psuje ten program … A tak się dobrze zapowiadał.
  • Jak dla mnie wypadła sztucznie i sztywno, po tej aferze jestem do niej zrażona, mam wrażenie, że wepchali ją tam, żeby ociepliła sobie wizerunek…. Jestem zdecydowanie na NIE!
  • Szkoda ze więcej tam reklam niż treści, ale cóż… Jestem w stanie to przyjąć. Żałuję, że wsadzili tam B. K. S po co?!? Ona tam pasuje jak piąte koło do wozu, sztuczna, nienaturalna w obyciu, jakby przestraszona tymi ludźmi. Nie!

Nie wykluczone, że po kilku odcinkach widzowie zmienią zdanie. A czy wy oglądaliście Projekt Cupid? Jak oceniacie występ Barbary Kurdej-Szatan?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Mikołaj Roznerski

Mikołaj Roznerski pokazał twarz synka. Antoni to uroczy i zdolny chłopiec. Nie uwierzycie, jaką kartkę walentynkową wręczył ojcu

Patryk Vega podnosi sobie poprzeczkę i startuje z nowym filmem. Podbije hollywood?