w

Antek Królikowski już nie ukrywa nowej partnerki! Piękna Izabela debiutowała na jego Instagramie. Tak spędzają razem wakacje

Antek Królikowski - fot. Instagram @antek.krolikowski
Antek Królikowski - fot. Instagram @antek.krolikowski

Antek Królikowski od kilku miesięcy spotyka się z prawniczką Izabelą, dla której zostawił Joannę Opozdę. Aktor wybrał się z nią na wspólne wakacje, które zrelacjonowali w mediach społecznościowych. Nie zamierzają się już ukrywać?

Antek Królikowski ma za sobą kilka głośnych związków, jednak to o jego relacji z Joanną Opozdą najczęściej rozpisywały się media. Ba! Przez kilka tygodni byli tematem numer jeden w całej Polsce, co i rusz mniej lub bardziej skrupulatnie podgrzewając atmosferę.

W połowie lipca na jaw wyszło, że aktorka odwołała chrzest ich syna, ponieważ były mąż miał zaprosić na nie jej ojca. Mimo to mężczyzna wraz z matką, Małgorzatą Królikowską-Ostrowską pojawił się w wyznaczonym terminie pod kościołem, ponieważ obawiał się, że celowo wprowadziła dezinformację.

Razem z mamą postanowili jednak pojawić się w kościele w sobotę w południe. Antek podejrzewał, że być może to celowa dezinformacja ze strony rodziny Aśki. Bardzo chciał uczestniczyć w tym ważnym dniu. Miał obawy, że Joanna zataiła przed nim datę, by móc go potem przedstawiać w mediach oraz przed sądem jako ojca, który nie przyszedł na chrzest własnego syna — czytaliśmy na łamach Pudelka.

Sytuacja nieco się uspokoiła i najwidoczniej to skłoniło aktora do tego, by pokazać fanom, jak spędza wakacje z nową partnerką.

Nowa partnerka Antka Królikowskiego debiutuje na jego Instagramie

Dotychczas Antek i prawniczka Izabela nie obnosili się ze swoim uczuciem, ale teraz można przypuszczać, że ich relacja wkroczyła na wyższy poziom.

Czytaj także: Królikowski ostro rozlicza się z Opozdą! Zarzucił, że pozbawiła go pracy w serialu i zaszczuwa jego rodzinę. Liczy na pojednanie?

Królikowski jeszcze do niedawna był bardzo aktywny na Instagramie, jednak po głośnej aferze z organizacją walki sobowtórów Wołodymyra Zełenskiego i Władimira Putina usunął się w cień. Najpewniej uznał, że przerwa trwała wystarczająco długo i coraz częściej publikuje na Instastory krótkie nagrania, pokazując, jak wygląda jego codzienność.

Ostatnio wybrał się wraz z ukochaną i jej pupilem na wakacje. Wiele wskazuje na to, że wolny czas spędzają za granicą. Przy okazji aktor postanowił udostępnić krótkie wideo z pokazu fajerwerków, które nakręciła Izabela. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że po raz pierwszy publicznie pokazał nazwę jej profilu na Instagramie.

Musimy jednak ostudzić ciekawość internautów, ponieważ prawniczka prowadzi prywatne konto. Możemy jedynie zobaczyć jej zdjęcie profilowe, z którego wynika, że jest naprawdę piękną kobietą.

Koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Agresywny mężczyzna pobił kierowcę autobusu - fot. screenshot YouTube @FAKT

Wózek z dzieckiem przewrócił się na zakręcie. Pasażer rzucił się na kierowcę autobusu z pięściami! Brutalny atak w Jeleniej Górze [WIDEO]

Policjanci znaleźli rozczłonkowane zwłoki - fot. Pixabay @soumen82hazra, Pexels @Faruk Tokluoğlu

Horror w Warszawie. Policjanci w jednym ze śmietników znaleźli odcięte ludzkie nogi!