w

Horror w Warszawie. Policjanci w jednym ze śmietników znaleźli odcięte ludzkie nogi!

Policjanci znaleźli rozczłonkowane zwłoki - fot. Pixabay @soumen82hazra, Pexels @Faruk Tokluoğlu
Policjanci znaleźli rozczłonkowane zwłoki - fot. Pixabay @soumen82hazra, Pexels @Faruk Tokluoğlu

W czwartek, 11 sierpnia, w godzinach wieczornych policjanci mieli znaleźć zwłoki 75-letniego mężczyzny. Sprawca miał rozczłonkować ciało denata!

Informację tą przekazał jako pierwszy portal RMF24.pl. W jednej z wiat śmietnikowych w Warszawie funkcjonariusze mieli odnaleźć worki, w których zapakowane były ludzkie nogi. Sprawę od razu zaczęli badać dziennikarze Super Expressu, którzy odkryli przerażającą prawdę.

Warszawa. Policjanci znaleźli w śmietniku ludzkie nogi

Jak podaje portal, na numer alarmowy zadzwoniła kobieta, która poinformowała, że nie może skontaktować się z 75-letnim mężem. Z jej relacji wynikało, że miał udać się do byłego zięcia, który mieszka w bloku przy ul. Myśliborskiej na osiedlu Białołęka. Wybrał się tam, by odebrać dokumenty sądowe.

Dyżurny wysłał pod wskazany adres patrol, który dokonał makabrycznego odkrycia. Wewnątrz spotkali 48-latka, który trzymał piłę tarczową. Zarówno na jego odzieży, jak i na podłodze widoczne były ślady krwi.

Doniesienia o tym, że odnaleziono zwłoki mężczyzny, potwierdziła kom. Paulina Onyszko z policji na warszawskiej Białołęce:

Wczoraj (czwartek, 11 sierpnia – przyp. red.), przed godz. 23 policjanci w jednym z mieszkań przy ul. Myśliborskiej ujawnili zwłoki 75-letniego mężczyzny. Zatrzymali do tej sprawy 48-letniego mężczyznę właściciela mieszkania, gdzie znaleziono zwłoki. Niewątpliwie doszło do zabójstwa — tłumaczyła Super Expressowi.

Dodała, że na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora:

Będziemy ustalać, jak dokładnie doszło do tego zdarzenia. Odbywają się oględziny, przeszukania, trwa zabezpieczanie śladów.

Nieoficjalnie mówi się, że zwłoki 75-latka miały być rozczłonkowane. Nie można wykluczyć, że sprawca odciął mu nogi właśnie za pomocą piły tarczowej, a następnie wyrzucił je do śmieci. Być może w ten sposób chciał zatuszować zbrodnię.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Antek Królikowski - fot. Instagram @antek.krolikowski

Antek Królikowski już nie ukrywa nowej partnerki! Piękna Izabela debiutowała na jego Instagramie. Tak spędzają razem wakacje

Laluna już wkrótce nie będzie tak wyglądać - fot. Instagram @lala_laluna_official

Laluna z „Królowych życia” znowu modyfikuje wygląd! „Lecę na dosyć INWAZYJNĄ OPERACJĘ”. Po zabiegu będzie nie do poznania