w

Warszawa. Po kłótni z mężem zabiła miesięczną córeczkę i zaatakowała synów?! Nowe fakty w szokującej sprawie

Zdjęcie poglądowe - fot. Pexels @Mylene2401
Zdjęcie poglądowe - fot. Pexels @Mylene2401

W nocy z soboty na niedzielę policjanci z Warszawy w jednym z mieszkań na alei Wilanowskiej odnaleźli zwłoki miesięcznej dziewczynki oraz dwóch chłopców z poważnymi obrażeniami. W sprawie pojawiły się nowe fakty. Kto jest odpowiedzialny za tę okropną zbrodnię?

Jak pisaliśmy wcześniej, do tragedii doszło ok. 1 w nocy 4 września tego roku. W mieszkaniu położonym przy alei Wilanowskiej w Warszawie funkcjonariusze odnaleźli zwłoki miesięcznej dziewczynki. W lokalu obecni byli jej dwaj starsi bracia, którzy z poważnymi obrażeniami zostali przetransportowani do szpitala. 3-latek miał ranę tłuczoną głowy, a 9-latek ranę ciętą szyi.

Starszy z nich miał wcześniej wysłać do babci SMS-a, z informacją, że mama chce ich pozabijać. Okazuje się, że gdy najstarszy chłopiec wysłał do babci wiadomość SMS, ta skontaktowała się z drugim synem — szwagrem ich matki, który postanowił zawiadomić policję.

Kto jest odpowiedzialny za śmierć miesięcznej Selenki z Warszawy?

Do śledczych i mediów cały czas napływają nowe informacje. Po ukazaniu się wczorajszego artykułu, wielu internautów zastanawiało się, gdzie w chwili zdarzenia byli rodzice miesięcznej Seleny, 3-letniego Nataniela i 9-letniego Oliwiera.

Co więc wydarzyło się w mieszkaniu przy alei Wilanowskiej przed tragedią? Z nieoficjalnych informacji wynika, że tamtej nocy między rodzicami dzieci, 32-letnią Magdaleną D.-M. i jej mężem Tomaszem miało dojść do kłótni. Po ostrej wymianie zdań mężczyzna opuścił lokal, a niedługo po tym niemowlęciu zadano rany kłute klatki piersiowej.

W chwili, gdy policjanci interweniowali, w domu nie było ani matki, ani ojca. Dopiero po kilku godzinach udało im się odnaleźć kobietę, która przebywała na cmentarzu w Starych Babicach. Jak podają tabloidy, zatrzymanie przebiegło bardzo spokojnie. Obecnie przebywa ona w szpitalu pod nadzorem policji. Nie wiadomo, w jakim jest stanie, ani kiedy zostanie doprowadzona na przesłuchanie.

Rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Warszawie, Aleksandra Skrzyniarz, poinformowała Super Express, że na poniedziałek 5 września zaplanowano sekcję zwłok Selenki.

Na dzisiaj zaplanowana została sekcja zwłok miesięcznego dziecka. Obecnie są to wszystkie informacje, które możemy udzielić.

Na tę chwilę nie wiadomo kto przyczynił się do śmierci dziewczynki i zadał obrażenia jej starszym braciom. Z pewnością jeszcze wrócimy do tej sprawy.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Małgorzata Rozenek - fot. AKPA

Małgorzata Rozenek po debiucie w DDTVN trafiła na dywanik! Nie tylko widzowie, ale i produkcja zwróciła na to uwagę!

Agnieszka Chylińska - fot. AKPA Podlewski

Agnieszka Chylińska miała wypadek samochodowy! Menadżerka gwiazdy wydała oświadczenie