w

W jednym z warszawskich mieszkań znaleziono zwłoki miesięcznej dziewczynki. Jej bracia trafili do szpitala z poważnymi obrażeniami

Policjanci znaleźli zwłoki miesięcznej dziewczynki - fot. Pixabay @Zozz_
Policjanci znaleźli zwłoki miesięcznej dziewczynki - fot. Pixabay @Zozz_

Tragedia. W jednym z mieszkań w Warszawie znaleziono zwłoki miesięcznej dziewczynki. Jej dwaj bracia zostali przetransportowani do szpitala z poważnymi obrażeniami. Kto im to zrobił?

Do tragedii doszło przed godziną 1 w nocy 4 września tego roku. W jednym z mieszkań położonych przy alei Wilanowskiej w Warszawie policjanci dokonali makabrycznego odkrycia.

Wilanowscy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Warszawa Ursynów wyjaśniają okoliczności śmierci miesięcznej dziewczynki — przekazał PAP nadkom. Sylwester Marczak, rzecznik Komendy Stołecznej Policji.

Warszawa. Nie żyje miesięczna dziewczynka, a jej bracia z poważnymi obrażeniami trafili do szpitala

Z informacji pozyskanych przez RMF FM wynika, że w nocy warszawscy policjanci interweniowali w jednym z mieszkań przy al. Wilanowskiej. W łóżeczku znaleźli zwłoki miesięcznej dziewczynki, na której ciele widoczne były rany kłute klatki piersiowej. W lokalu znajdowało się także dwóch chłopców, którzy także ucierpieli. 3-latek miał ranę tłuczoną głowy, natomiast 9-latek ranę ciętą szyi. Obecne na miejscu pogotowie ratunkowe przetransportowało ich do szpitala. Stan ocenia się na poważny, jednak nie ma bezpośredniego zagrożenia życia.

Z informacji przekazanej przez babcię dzieci wynika, że przed północą jeden z wnuków przysłał jej prezrażającą wiadomość SMS. Napisał w niej, że mama chce ich pozabijać. Kobiety nie było w mieszkaniu, gdy na miejscu zjawili się policjanci. 32-latka zbiegła z miejsca zdarzenia i obecnie trwają czynności poszukiwawcze.

W mieszkaniu przebywała jeszcze dwójka dzieci, które zostały zabrane do szpitala. Prowadzimy intensywne poszukiwania matki dzieci. Zaangażowani w nie są policjanci z garnizonu stołecznego — dodał rzecznik Komendy Stołeczne Policji w Warszawie.

Wrócimy jeszcze do tej sprawy.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Krzysztof Rutkowski, Maja Plich - fot. Instagram @detektywkrzysztofrutkowski

Krzysztof Rutkowski podarował żonie luksusową torebkę „na Chihuahua”. Internauci nie kryją oburzenia, a on grzmi: „Je**ać biedę”

Andrzej Piaseczny - fot. AKPA Kurnikowski

Andrzej Piaseczny planuje ślub ze swoim partnerem! Przy okazji zdradził, jak jego sąsiedzi zareagowali na coming out