w

HahaHaha DramatDramat

Anna Lewandowska zachwyca stylizacją w Cannes. Partnerka Cristiano Ronaldo od razu zapozowała z nią do zdjęcia. Klasa!

Anna Lewandowska, Georgina Rodriguez, Robert Lewandowski, fot. Instagram @annalewandowskahpba
Anna Lewandowska, Georgina Rodriguez, Robert Lewandowski, fot. Instagram @annalewandowskahpba

Anna Lewandowska nie przepuszcza okazji do tego, by pokazać się na międzynarodowych wydarzeniach. Razem z Robertem poleciała do Cannes. Swoją stylizacją olśniła partnerkę Cristiano Ronaldo i Małgorzatę Rozenek!

Anna Lewandowska jest jedną z najpopularniejszych trenerek w Polsce. Na swoją pozycję w branży pracowała ciężko całymi latami. Spory udział miał w tym również fakt, że jest żoną Roberta Lewandowskiego, jednego z najwybitniejszych piłkarzy na świecie. Mimo to włożyła mnóstwo wysiłku w to, by zapracować na renomę. Nie raz udowodniła, że ma smykałkę do robienia interesów i czego by się nie dotknęła, od razu odnosi sukces. Nic więc dziwnego, że zamarzyła jej się międzynarodowa kariera.

Lewa nie może narzekać na brak zainteresowania przedstawicieli świata show-biznesu. Oprócz sportu jej wielką pasją jest również moda, dlatego też bardzo często pojawia się na eventach organizowanych przez znane marki. W marcu brylowała na pokazie Louis Vuitton, podczas którego czarowała wszystkich stylizacją wartą kilkadziesiąt tysięcy złotych. Teraz razem z mężem wybrała się do Cannes, gdzie obecnie odbywa się 75. festiwal filmowy. Nie to wydarzenie jednak było celem ich podróży, a pokaz ekskluzywnej biżuterii Chopard, której została ambasadorką.

Anna Lewandowska w zjawiskowej stylizacji na pokazie biżuterii w Cannes

Anna jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i to właśnie tam relacjonuje swoją codzienność. Ostatnio na Instastory podzieliła się relacją ze spotkania z przedstawicielami wspomnianej wcześniej marki. U jej boku nie mogło zabraknąć Roberta. Mimo iż wyglądał doskonale, to nie on przyciągał uwagę wszystkich zgromadzonych, a stylizacja jego ukochanej.

Trenerka włożyła iście letni komplet zaprojektowany przez Magdę Butrym. Składał się on z białego T-shirtu z haftowanym stanikiem oraz elegancką, kremową, misternie dzierganą spódnicą, ozdobioną na dole piórami. Gustowne szpilki zamieniła na wygodne, brązowe sandałki. Całość dopełniła piękna torebka marki Hermes Kelly, warta 40 tysięcy złotych.

Anna pochwaliła się w mediach społecznościowych fotką z Robertem, na której czule spoglądają sobie w oczy. To prawdziwie romantyczny kadr, zważywszy na otaczający ich krajobraz. Za nimi rozciąga się widok na plażę, lazurowe wody Morza Śródziemnego oraz położone nieopodal zabudowania.

Welcome to Cannes — napisała pod zdjęciem.

Pod postem w mig zaroiło się od komentarzy z komplementami. Na publikację zareagowała też Małgorzata Rozenek, która zostawiła pod nim emotkę przedstawiającą ogień. Nic w tym dziwnego, ponieważ Anna faktycznie prezentowała się wprost olśniewająco.

To niejedyne kadry z wypadu na pokaz znanej marki. Na Instastory Lewandowskiej ukazało się zdjęcie, na którym pozuje z Georginą Rodriguez, partnerką Cristiano Ronaldo. Wyglądają jak swoje przeciwieństwa — Anna niemalże cała w bieli, a ona w czarnym, skórzanym komplecie. Jej pojawienie się na wydarzeniu z pewnością wzbudziło spore zainteresowanie, z uwagi na ostatnie, traumatyczne wydarzenia w jej życiu. Kilka tygodni temu, jedno z bliźniąt, które nosiła pod sercem, zmarło przy porodzie.

Koniecznie zajrzyjcie do galerii poniżej.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Die Antwoord, Tokkie, fot. screenshot YouTube

Muzycy z grupy Die Antwoord odpowiadają na oskarżenia syna o molestowanie. „MŚCI SIĘ, bo odcięliśmy go od funduszy na narkotyki”

Tańcula, Bad Boy, fot. screenshot YouTube, Instagram @arkadiusz_tancula

[VIDEO] Tańcula odpowiada Denisowi Załęckiemu. Wyzwał go na pojedynek! „Możemy na sportowo, a nie jakieś lepce”