w

[VIDEO] Tańcula odpowiada Denisowi Załęckiemu. Wyzwał go na pojedynek! „Możemy na sportowo, a nie jakieś lepce”

Tańcula, Bad Boy, fot. screenshot YouTube, Instagram @arkadiusz_tancula
Tańcula, Bad Boy, fot. screenshot YouTube, Instagram @arkadiusz_tancula

Denis Załęcki, gwiazda HIGH League, oburzył się po wysłuchaniu nagrania Tańculi i zagroził, że przy pierwszym spotkaniu dostanie od niego liścia. Freak fighter odpowiada. Będzie afera?

Denis Załęcki, znany bliżej internautom jako Bad Boy, już 4 czerwca wróci do klatki na gali High League 3. Wszyscy z niecierpliwością czekają na jego pojedynek z Mateuszem Don Diego Kubiszynem w formule MMA. Wydarzenie wzbudza spore zainteresowanie, tym bardziej że między rywalami toczy się zaciekły konflikt, który dodatkowo podgrzewa atmosferę.

Zawodnik przy okazji nadchodzącej gali, udzielił wywiadu portalowi fansportu.pl, podczas którego udzielił odpowiedzi na pytania kibiców, a także skomentował wywiad Arkadiusza Tańculi z Szalonym Reporterem. Oburzony jego zachowaniem od razu powiedział, że zamierza wyjaśnić tę sytuację przy pierwszej nadarzającej się okazji.

Ja ci gwarantuję, że ja spotykam Tańculę i reporterka i mają po liściu. Masz moje słowo honoru, że dostaną po liściu, jak mnie nie przeproszą publicznie. Także czekam na konferencję, świat jest mały, na pewno się spotkamy. Nie pozwolę, żeby dzbany mnie obrażały w Internecie — mówił w rozmowie z reporterem.

Arkadiusz Tańcula odpowiada na groźby Denisa Załęckiego

Nie trzeba było długo czekać na reakcję Arkadiusza Tańculi. Internauci poinformowali go o tym, co Bad Boy powiedział podczas wywiadu. Freak fighter na nagraniu udostępnionym na Instastory wyznał, że najwidoczniej nie zrozumiał sensu jego wypowiedzi, bo nie chodziło mu o to, by go obrazić.

Bardzo jest mi przykro, że Denis nie zrozumiał w ogóle mojej wypowiedzi, no i też nie za bardzo powinienem się tłumaczyć z tego, że on nie zrozumiał tej wypowiedzi. Gdzie tam dopatrzył się, że mu ubliżamy, jakieś farmazony tam gadamy […]. Nie jestem człowiekiem, który by kogoś obrażał, oczerniał czy pomawiał w internecie […].

Zaraz po tym zaproponował Denisowi, by skontaktował się z nim telefonicznie, a jak już tak mówi, że chce dać mu z liścia, to nie widzi problemu, mogą załatwić to sportowo, w oktagonie.

 Jeżeli w jakiś sposób poczułeś się urażony tą wypowiedzią, to bardzo proszę […], zadzwoń i wszystko sobie wyjaśnimy. Słuchaj, że będziesz mnie bić z liścia? Dlaczego masz mnie bić z liścia? Chcesz się ze mną bić, nie ma problemu. Możemy podpisać kontrakt, spotkać w oktagonie, czy to w Fame MMA, czy to w High League. Pewnie się nasze federacje między sobą dogadają. Ja w tym roku mam dwie walki, więc w przyszłym roku nie ma problemu, możemy się spotkać.

Poniżej możecie obejrzeć całą wypowiedź Tańculi.

Myślicie, że panowie spotkają się w oktagonie?

Kursy bukmacherskie na galę High League

Galę HIGH League obstawisz tylko i wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus.

Kursy bukmacherskie na walkę Denis Załęcki vs „Don Diego”

Całą kartę walk obstawisz tutaj. Wystarczy się zarejestrować, przy okazji odbierając bonus na start.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Anna Lewandowska, Georgina Rodriguez, Robert Lewandowski, fot. Instagram @annalewandowskahpba

Anna Lewandowska zachwyca stylizacją w Cannes. Partnerka Cristiano Ronaldo od razu zapozowała z nią do zdjęcia. Klasa!

Marcin Hakiel, fot. Instagram @marcinhakiel

Marcin Hakiel