w ,

Potężny „Bad Boy” skierował ostre słowa do zawodnika FAME MMA! Tańcula ma się czego obawiać? „Dostanie liścia…”

fot. YouTube

Denis Załęcki, czyli gwiazda organizacji HIGH League w ostatnim wywiadzie odpowiedział na pytania kibiców oraz skomentował materiał opublikowany przez freak fightera Arkadiusza Tańculę.

Popularny „Bad Boy” już w czerwcu powróci do klatki i na gali High League 3 spróbuje swoich sił w formule MMA. Tym razem Denis, który szybko został polubiony przez kibiców zmierzy się z doświadczonym Mateuszem „Don Diego” Kubiszynem. Dodatkowe emocje gwarantuje fakt, że pomiędzy zawodnikami jest sporo złej krwi.

Denis Załęcki odpowiada Tańculi

„Bad Boy” przy okazji nadchodzącego wydarzenia udzielił wywiadu portalowi fansportu.pl. Odpowiedział on na ciekawe pytania kibiców, dotyczące m.in. jego nadchodzącego pojedynku, starcia swojego ojca z Alanem Kwiecińskim, czy potencjalnej walki z Paweł Tyburskim.

Denis ostro wypowiedział się także o popularnym zawodniku federacji FAME Arkadiuszu Tańculi. Wygląda na to, że może być to kolejny głośny konflikt na polskiej scenie freakowej.

W wywiadzie Załęcki odniósł się do materiału, jaki niedawno został opublikowany przez freak fightera oraz „Szalonego Reportera”. Wytłumaczył, o co chodzi i w mocnych słowach zapowiedział, że wyjaśni wszystko przy pierwszej okazji.

Poniżej znajdziesz rozmowę z Denisem Załęckim, w której oświadczył – Moje słowo honoru. Spotykam Tańculę i Reporterka i mają po liściu, jak mnie nie przeproszą publicznie!

WIDEO:

Kursy bukmacherskie na galę High League

Galę HIGH League obstawisz tylko i wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus.

Kursy bukmacherskie na walkę Denis Załęcki vs „Don Diego”

Całą kartę walk obstawisz tutaj. Wystarczy się zarejestrować, przy okazji odbierając bonus na start.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez szymon

Nie żyje rosyjski generał-pilot. Jego samolot Ukraińcy zestrzelili w rejonie najcięższych walk

Die Antwoord, Tokkie, fot. screenshot YouTube

Muzycy z grupy Die Antwoord odpowiadają na oskarżenia syna o molestowanie. „MŚCI SIĘ, bo odcięliśmy go od funduszy na narkotyki”