w

DramatDramat

28-letni tiktoker nagle zmarł. Zasłynął z filmów, na których objadał się niezdrowym jedzeniem

fot. Instagram

W mediach społecznościowych pojawiła się smutna wiadomość. Zmarł influencer i gwiazdor TikToka Idan Ohayon. Mężczyzna miał zaledwie 28 lat. Izraelczyk zasłynął w nietypowy sposób.

Media społecznościowe obiegła przykrą wiadomość. W wieku zaledwie 28 lat zmarł influencer i gwiazdor TikToka Idan Ohayon. Mężczyzna miał setki tysięcy fanów, którzy doceniali go przede wszystkim za humorystyczne podejście do swojej nadwagi. Niestety, prawdopodobnie to właśnie bagatelizowanie problemów zdrowotnych mogło go zgubić.

Idan Ohayon miał setki tysięcy fanów i miliony polubień na TikToku, gdzie cieszył się największą rozpoznawalnością. 28-latek mógł też pochwalić się ponad 50 tys. obserwujących na Instagramie, a liczby te wciąż rosły.

Zasłynął, bo objadał się jedzeniem

Pochodzący z Izraela Ohayon wzbudził zainteresowanie internautów tym, w jaki sposób podchodził do swojej nadwagi. Choć może to brzmieć nietypowo, 28-latek zdobył popularność dzięki temu, że wręcz ją pielęgnował.

Największą popularnością na koncie Izraelczyka cieszyły się filmy, na których 28-latek objadał się niezdrowym jedzeniem, lub też pokazywał, jak wygląda jego ciało z nadwagą.

Ostatnim nagraniem, które pojawiło się na TikToku mężczyzny, był opublikowany w poniedziałek film, na którym Ohayon pałaszował tłuste, mięsne danie. Odtworzono je już ponad 1,5 mln razy.

@idan_ohayon מתוקים זה טוב#freelove #viral #foryou ♬ טכנו ושכונה (שמפניה בקבוקים) – מאור אדרי

Niestety, media właśnie obiegła wiadomość o śmierci 28-latka. Rodzina Izraelczyka przekazała, że zmarł z powodu problemów medycznych. Ohayon odszedł w Centrum Medycznym Barzilai w Aszkelonie.

Nie wiadomo, co dokładnie spowodowało śmierć influencera, ale można domyślać się, że otyłość zdecydowanie wpłynęła na jego stan zdrowia.

Fani 28-latka nie mogą uwierzyć, że odszedł w tak młodym wieku i są zdruzgotani jego śmiercią.

„Moje serce jest rozdarte na kawałki, taki młody człowiek” – napisał na Tiktoku jeden z internautów.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Anna Lewandowska, Shakira - fot. Instagram @annalewandowskahpba, @shakira

Hiszpańskie media rozpływają się nad Anną Lewandowską! Już na początku kariery Lewego w Barcelonie przebiła Shakirę

Uzależniona od zabiegów 32-latka chce wyglądać jak żywa lalka barbie. Jak wyglądała w przeszłości?