w

Zofia Zborowska przekazała radosne wieści! „Rodzina się powiększyła”. Do klanu Wronów dołączyła malutka Krysia (ZDJĘCIA)

Zofia Zborowska, Andrzej Wrona - fot. Instagram @zborowskazofia
Zofia Zborowska, Andrzej Wrona - fot. Instagram @zborowskazofia

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona mają powody do radości. Ich rodzina właśnie się powiększyła! Wszyscy, z ich córeczką na czele, stracili głowę na punkcie nowego członka rodziny. Jaka kruszynka!

Zofia Zborowska to aktorka, która talent odziedziczyła po rodzicach. Zarówno jej ojciec, Wiktor Zborowski, jak i matka Maria Winiarska są dobrze znani widzom. Największy rozgłos przyniosła jej rola stomatolog Anety Dylskiej w serialu Barwy szczęścia, lecz to niejedyny tytuł w jej dorobku. Zagrała również w filmie Patryka Vegi pt. Miłość, seks i pandemia oraz w Tajemnicy zawodowej i Rodzinie na Maxa.

W życiu prywatnym nie ma zbyt wielu powodów do zmartwień. W sierpniu 2019 roku wzięła ślub z Andrzejem Wroną, z którym dwa lata później doczekała się córki, Nadziei. Jest też dumną posiadaczką suczki Wiesi, która dzięki niej stała się influencerką (a raczej psinfluencerką) i od lat bije rekordy popularności na Instagramie.

Rodzina Zofii Zborowskiej się powiększyła

Ostatnio sporo zmieniło się w rodzinie Wronów. W poniedziałkowe popołudnie Zosia nieoczekiwanie poinformowała, że ich rodzina się powiększyła! Aktorka opublikowała w mediach społecznościowych wpis, w którym wyjaśniła, że to klanu dołączyła niejaka Krystyna Wrona. Jest to urocza, malutka psinka z trzema łapkami.

RODZINA SIĘ POWIĘKSZYŁA, przed Państwem Krystyna Wrona z @schronisko_dalabuszki_ pod Poznaniem. Krysia ma ok. 4 miesiące i nie ma łapki, ale jest najsłodszą psinką na świecie. Mama (prawdopodobnie) jest „szpicopodobna” a tata coś w stylu Yorka — wyjaśniła.

Krysia jednak póki co nie skradła serca wszystkich domowników. Wiesia, przyzwyczajona do bycia jedynaczką, jak na razie podchodzi do jej obecności sceptycznie.

Wiesława dźwiga temat bardzo dojrzale, ignorując Krysię na tyle, na ile jest to możliwe. 

Z kolei córka Wronów wprost oszalała na punkcie szczeniaka i to z wzajemnością. Na jednym ze zdjęć widzimy, że Krysia śpi na poduszce obok niej oraz przychodzi ją budzić.

Nadzia natomiast oszalała, ze szczęścia. Dziś rano jak już się obudziła, padła z powrotem na łóżko i zarządziła: „niech Krysia mnie budzi!” […].

Zdaje się, że w sieci mamy teraz prawdziwe psie baby boom, bowiem w niedzielę również Małgorzata Rozenek poinformowała, że w jej domu pojawił się nowy psiak. Tylko spójrzcie na poniższe zdjęcia. W tym mokrym nosku nie sposób się nie zakochać!

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Marcin Hakiel - fot. Instagram @marcinhakiel

Marcin Hakiel przyłapany na miłosnych uniesieniach z piękną brunetką. „Potwierdzam” (ZDJĘCIE)

Agnieszka Dygant - fot. Instagram @agnieszka_dygant_official

Agnieszka Dygant o upływającym czasie. Zapewnia, że nie chce się odmładzać. „Pracuję nad tym, by mój wiek nie był KOMPLEKSEM”