w

Marcin Hakiel przyłapany na miłosnych uniesieniach z piękną brunetką. „Potwierdzam” (ZDJĘCIE)

Marcin Hakiel - fot. Instagram @marcinhakiel
Marcin Hakiel - fot. Instagram @marcinhakiel

Marcin Hakiel od rozstania z Kasią Cichopek szuka szczęścia w miłości. Po krótkim epizodzie z tajemniczą Dominiką jego serce znów zabiło szybciej. Tym razem skradła je piękne brunetka. Paparazzi przyłapali ich w niedwuznacznej sytuacji.

Marcin Hakiel, choć przed laty występował na parkiecie Tańca z gwiazdami z popularnymi celebrytkami, największy rozgłos zyskał dzięki małżeństwu z Katarzyną Cichopek. Taneczna para nie tylko wytańczyła sobie pierwsze miejsce, ale i stanęła na ślubnym kobiercu. Doczekali się dwojga dzieci: syna Adama i córki Helenki, które wychowywali wspólnie przez kilkanaście lat. Niestety w marcu ubiegłego roku media obiegła informacja, że się rozstali, co było niemałym zaskoczeniem, ponieważ uchodzili za niezwykle zgrany duet.

Aktorka szybko zaczęła układać sobie życie u boku redakcyjnego kolegi, Macieja Kurzajewskiego, ale tancerz miał zdecydowanie mniej szczęścia w miłości. Przez kilka miesięcy pozostawał w relacji z tajemniczą Dominiką, która choć nie pokazywała twarzy, regularnie pojawiała się na publikowanych przez niego zdjęciach. Choć wierzono, że tym razem szczęście mu dopisze, rozstali się. Po jego udziale w programie Kuby Wojewódzkiego osoba z jej otoczenia zdradziła, że nie pokazywała się, ponieważ nie chciała być częścią machiny medialnej służącej podgrzewaniu jego wizerunku.

Marcin Hakiel znów jest zakochany

Hakiel nie próżnuje i do niedawna czerpał garściami z życia w pojedynkę. W podcaście Żurnalisty zdradził, że gdy chodził na imprezy, to potrafiło mu się coś przydarzyć, ale nie jest zainteresowany przelotnymi znajomościami.

Akurat jestem z kimś w relacji. Ja jestem starej daty, mam 40 lat, więc mnie nie interesują… Okej, jak byłem singlem, to gdzieś tam na imprezach coś się przydarzyło, ale dla mnie jakby… […]. Tylko że ja mam 40 lat i mnie za bardzo nie interesuje poznawanie, co wieczór kogoś innego. Szukam jakiejś relacji, fajnie jakby się ona jakoś ułożyła w miarę normalnie. I tyle. […] Szukam, żeby coś poczuć, a nie tylko na przysłowiową kolację ze śniadaniem. Nie interesuje mnie to — tłumaczył.

Ostatnio jednak wyszło na jaw, że ten etap ma już za sobą, ponieważ jego serce skradła piękna brunetka. Ta, w przeciwieństwie do jego eks, nie chce być anonimowa, dlatego też Marcin często oznacza ją na Instastories. Odkąd tylko wyszło na jaw, że ma partnerkę, bacznie przyglądają mu się paparazzi, którzy ostatnio przyłapali zakochanych na czułych pocałunkach w aucie. Wykonany przez nich kadr trafił na okładkę jednego z poczytnych magazynów z nagłówkiem:

Nikt nie całuje tak jak Hakiel.

Ukochana tancerza wrzuciła to ujęcie na Instastories i napisała:

Potwierdzam…

Wychodzi więc na to, że ich relacja ma się świetnie. Trzymacie za nich kciuki?

Marcin Hakiel - fot. screenshot Instastories @marcinhakiel
Marcin Hakiel – fot. screenshot Instastories @marcinhakiel
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Rolnik szuka żony, Ewa - fot. screenshot Facebook @rolnikszukazony

„Rolnik szuka żony”. Ania zaliczyła wtopę na wizji? Z włączonym mikrofonem ostro oceniła konkurentkę. „Ale kieca… Na wieś k*wa?”

Zofia Zborowska, Andrzej Wrona - fot. Instagram @zborowskazofia

Zofia Zborowska przekazała radosne wieści! „Rodzina się powiększyła”. Do klanu Wronów dołączyła malutka Krysia (ZDJĘCIA)