w

SuperSuper

Zosia Zborowska pokazała fanom fotkę odmienionego męża. Andrzej nieźle się na nią wkurzył: „Pismo od prawnika masz na mailu”

Zosia Zborowska, Andrzej Wrona - fot. Instagram @w_kracze, @zborowskazofia
Zosia Zborowska, Andrzej Wrona - fot. Instagram @w_kracze, @zborowskazofia

Zosia Zborowska w piątkowy poranek wrzuciła do sieci zdjęcie męża, którym zszokowała internautów. W takim wydaniu jeszcze nikt go nie widział! Andrzej Wrona zareagował od razu i postraszył ją… prawnikiem! Aż tak przekroczyła granice?

Zosia Zborowska to aktorka, która zamiłowanie do pracy przed kamerą odziedziczyła po rodzicach. Zarówno Wiktor Zborowski jak i Maria Winiarska są doskonale znani widzom z popularnych produkcji, ale pasją zarazili tylko jedną z córek. Hanna postanowiła wytyczyć własną ścieżkę i od lat mieszka w słonecznej Hiszpanii. Z kolei jej młodszą siostrę jeszcze do niedawna mogliśmy oglądać w serialu Barwy szczęścia.

Aktorka, odkąd zaszła w ciążę, nieco ograniczyła aktywność zawodową, ale fani nie odczuli jej braku na szklanym ekranie, ponieważ regularnie odzywa się do nich na Instagramie. Jej profil obserwuje blisko pół miliona osób, które bardzo cenią sobie jej poczucie humoru. Dopełnieniem Zosi jest jej mąż, Andrzej Wrona, który podobnie jak ona, lubi sobie pośmieszkować, a przy tym ma do siebie ogromny dystans. To, co ostatnio wrzuciła do sieci, musiało zaskoczyć również jego.

Zosia Zborowska ośmieszyła męża w internecie?

Zborowska, chcąc umilić fanom piątkowy poranek, opublikowała w mediach społecznościowych nowy wpis. Już z krótkiego opisu można było wywnioskować, że fotka wzbudzi niemałe zamieszanie, ponieważ przyznała, że sporo ryzykuje, wrzucając ją do sieci.

Jest szansa, że to się skończy rozwodem, bo przecież nikt nie lubi, jak się ciągnie z niego wała… – zaczęła tajemniczo.

Można było się domyślić, że post będzie dotyczył bliskiej jej osoby. Zaraz po tym dodała, że autorem tego ujęcia jest jej przyjaciółka, influencerka Ciocia Liestyle.

No, ale nie mogłam… Po prostu nie mogłam! A wysłała mi to Ciotka aka Grażyna aka Współlokatorka Kosela. Także jakby co — ONA TEMU WINNA.

Po trwającym kilka sekund wstępie internauci zobaczyli coś, czego nigdy się nie spodziewali. Okazuje się, że sprawczyni całego zamieszania przerobiła zdjęcie Andrzeja Wrony i pokazała, jakby wyglądał… bez brody.

Widok siatkarza bez zarostu rozbawił internautów do łez, a fani małżeństwa zaczęli sobie z niego bezlitośnie żartować:

  • Jakob Kosel: ANDRZEJ WRONA I ANDRZEJ OSKUBANA WRONA.
  • Kaman! Czyli Anżej może być jeszcze piękniejszy.
  • Boże kocham Twój dystans i poczucie humoru.
  • Pod brodą pięknie ukryta 3 broda.
  • Dożywotni zakaz pozbywania się brody.
  • Leżę i płaczę.
  • Ha ha ha nigdy mu nie pozwól tego zrobić.

Bohater błyskawicznej metamorfozy od razu zareagował i zakomunikował Zosi, że wpadła w poważne tarapaty:

Pismo od mojego prawnika masz na mailu.

Też jesteście zaskoczeni tym, jak bardzo się zmienił? A jeżeli jesteście ciekawi, jak naprawdę Andrzej Wrona wygląda bez brody, to koniecznie zobaczcie film poniżej:

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Paulina Smaszcz - fot. screenshot YouTube @Boro

Paulina Smaszcz komentuje aferę z wizytą u mamy Kurzajewskiego. Poniesie za to odpowiedzialność?

Adrianna Eisenbach - fot. Instagram @adrianna_scandal_queen

Adrianna z „Królowych życia” zaręczyła się z młodszym o 30 lat partnerem! „Nie spodziewałam się tego, co usłyszę i zobaczę”