w

Wjechał ciężarówką do rowu i rozwalił 200 skrzynek piwa. „Jak do tego doszło, nie wiem”

fot. Miejsce zdarzenia (Policja.pl)

Jak do tego doszło, nie wiem” – tłumaczył się policjantom kierowca ciężarówki, który zjechał do rowu i rozbił ok. 200 transporterów piwa. Do zdarzenia doszło w piątek w Ignasinie.

Przed godziną 9:00 na drodze K17 w miejscowości Ignasin (pow. krasnostawski) doszło do nietypowego zdarzenia drogowego. Przy drodze rozrzuconych zostało aż 200 skrzynek z piwem.

Krasnostawscy policjanci, którzy ustalają okoliczności zdarzenia drogowego, przekazali, że transportery piwa rozsypały się na skutek wjechania kierowcy samochodu ciężarowego do przydrożnego rowu.

Kierujący 32-latek był trzeźwy

Policjanci ustalili, że kierujący ciężarówką 32-latek był trzeźwy i nie odniósł obrażeń ciała. Ważnych badań technicznych nie miał natomiast pojazd mężczyzny, czyli ciągnik siodłowy marki Renault.

32-latek w rozmowie z policjantami stwierdził, że nie wie, jak doszło do tego zdarzenia. Mężczyzna został ukarany mandatem w wysokości tysiąca złotych.

Jako że rozrzucony towar wraz z ciężarówką znajdował się poza jezdnią, zdarzenie nie spowodowało utrudnień w ruchu.

Źródło: Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

[VIDEO] Zatrzymali samochody na autostradzie i zaczęli bić się na pięści. Inny kierowca nieco ostudził ich zapał

Wstrząsająca sytuacja w Wielkopolsce. Zwyrodnialec ŻYWCEM zakopał małe pieski