w

DramatDramat

[WIDEO] Madonna po raz kolejny przekracza granicę. Raperka polizała jej KROCZE podczas koncertu! Gwiazda odpowiedziała pocałunkiem

Madonna, fot. Instagram @madonna, Twitter @hotasdita
Madonna, fot. Instagram @madonna, Twitter @hotasdita

Madonna chętnie przekracza granice, ale to, co działo się na jednym z ostatnich koncertów, wywołało niemałe zamieszanie. Raperka nieoczekiwanie polizała jej krocze, a gwiazda namiętnie ją pocałowała. Nagranie robi furorę w sieci.

Madonna jest jedną z najpopularniejszych wokalistek na świecie. Choć w sierpniu świętować będzie 64. urodziny, nie zamierza wypadać z obiegu. Regularnie koncertuje, a także budzi sporo kontrowersji, co nie wszystkim przypada do gustu. Jakiś czas temu Instagram zablokował jej możliwość robienia transmisji na żywo, z uwagi na to, że opublikowała na swoim profilu zdjęcie, na którym pokazała sutek.

To jednak nic w porównaniu z tym, co działo się na jednym z ostatnich koncertów. W niepamięć już można puścić nagranie, na którym kręciła bioderkami w kusych stringach, bo teraz hitem jest jej popis z raperką Tokischą.

Raperka polizała krocze Madonny

Madonna lubi być w centrum uwagi, dlatego regularnie jest bohaterką głośnych skandali. Nie tak dawno temu na jaw wyszło, że rozstała się z o wiele młodszym partnerem i jak na razie nie wiadomo z kim się spotyka.

Fani artystki z pewnością pamiętają, jak 20 lat temu pojawiła się wraz z Britney Spears na gali MTV Video Music Awards 2003. W duecie zaśpiewały utwór Me against the music. Nagle postanowił się pocałować na scenie. W kuluarach mówi się, że powtórzyły ten numer podczas wesela Spears z Samem Asghari.

63-latka postanowiła powtórzyć ten numer, jednak teraz było o wiele, wiele odważniej. Podczas jednego z ostatnich koncertów zaśpiewała utwór Hung Up w duecie z 26-letnią dominikańską raperką Tokischą. Dziewczyna dopiero co zaczęła karierę, jednak już teraz budzi spore zainteresowanie mediów. Magazyn The Rolling Stone scharakteryzował ją, jako symbol swobody seksualnej, queerowego pożądania i radykalnego feminizmu.

W trakcie występu młoda gwiazda nieoczekiwanie uklęknęła przed nią i polizała jej krocze. Gdy stanęła na równe nogi, Madonna pochwyciła ją i zaczęła namiętnie całować. Raperka bardzo się wczuła i zaczęła obmacywać ją po pośladkach, po czym dała jej mocnego klapsa.

Całe zajście możecie obejrzeć poniżej.

Myślicie, że takie zachowania gwiazd podczas koncertów są na miejscu, czy to już lekkie przegięcie?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Koza wysadziła Rosjan w powietrze. W eksplozji zastawionej pułapki rannych zostało 40 żołnierzy

Zdjęcie poglądowe - fot. Pixabay @fujikama

Rodzice Szymusia ze Szczecina, który zmarł w nagrzanym aucie, są zrozpaczeni. „Matka głośno płakała, ojciec uderzał głową w krawężnik”