w

Wersow i Friz wzięli ŚLUB?! Fanka pary przedstawiła dowody. Internauci nabrali podejrzeń. „To ma sens”

Friz, Wersow - fot. Instagram @wersow, YouTube @wersow9644
Friz, Wersow - fot. Instagram @wersow, YouTube @wersow9644

Wersow i Friz raptem kilka dni temu ogłosili, że spodziewają się dziecka. Wcześniej w sieci pojawiały się plotki na ten temat. Teraz jedna z ich obserwatorek podzieliła się dowodami na to, jakoby mieli być po ślubie. Czy i tym razem podejrzenia internautów okażą się prawdziwe?

Wersow i Friz to zdecydowanie najpopularniejsza para w internecie. Karol Wiśniewski w 2018 roku założył Ekipę, której członkami byli m.in. Mini Majk, Tromba, Murcix, Nowciax, Wujek Łuki, Patec i Marcysia. Grupa w krótkim czasie zaczęła zyskiwać na popularności oraz zarabiać ogromne pieniądze. Influencerzy podjęli współpracę m.in. z firmą Koral, która wyprodukowała lody sygnowane ich logo. W sklepach zapanował prawdziwy szał — fani wykupowali smakołyki w zastraszającym tempie. Doszło nawet do tego, że zwiększono produkcję, a w niektórych sklepach wprowadzono limity sprzedażowe.

Kilka miesięcy temu jednak Ekipa się rozpadła, a każdy z twórców poszedł w swoją stronę. Ostatnio Nowciax ogłosił, że wraz ze swoją partnerką zostali rodzicami, a to nie koniec dobrych wieści. W sobotę Friz i Wersow poinformowali, że spodziewają się dziecka. Internauci już od dłuższego czasu bacznie przyglądali się zdjęciom publikowanym przez Weronikę i snuli domysły, że może być w ciąży, jednak ona długo ukrywała tę informację przed światem. Podobnie Friz, który na kilka dni przed ogłoszeniem radosnej nowiny udzielił wywiadu, w którym wyznał, że nie jest gotowy na ojcostwo.

Powiedziałem tam, że na DZIEŃ DZISIEJSZY nie, bo mam montaż „Twoje 5 minut”. No, ale całe szczęście montaż „Twoje 5 minut” się zaraz skończy, więc tak troszeczkę wam opowiem o kulisach, jak musiałem nie raz się gimnastykować, zresztą Wera też, żeby nic nie zradzić, ale też nie skłamać, bo to też nie jest fajne – tłumaczył się ostatnio.

Teraz w sieci pojawiły się kolejne zaskakujące informacje.

Friz i Wersow wzięli ślub?!

Zakochani jeszcze do niedawna chętnie opowiadali o tym, co dzieje się w ich życiu prywatnym, ale ostatnio stali się bardzo tajemniczy. Z tego też powodu fani bacznie im się przyglądają, szukając kolejnych dowodów na to, że coś przed nimi ukrywają. Jedna z ich obserwatorek dokładnie przeanalizowała ich ostatnie publikacje i doszła do zaskakujących wniosków — w jej ocenie wiele wskazuje na to, że Friz i Wersow mogli wziąć ślub. @thedollofdisney opublikowała „dowody” na Twitterze.

1. Karol i Werka wyjechali na jakieś randomowe wakacje w styczniu, uważam też, że nie byli tam sami, bo np. ten reels u Werki nie wygląda, jak nagrany przez jakąś randomową osobę z plaży. Z tego, co mówili, to chcieli wziąć kameralny ślub za granicą. Tylko najbliższe osoby — na potwierdzenie tych słów udostępniła kilka fotek pary z zagranicznych wojaży.

W kolejnym podpunkcie wyjaśniła, że na palcu Wersow dostrzegła nowy pierścionek, który łudząco przypomina obrączkę.

2. Wera od momentu wyjazdu ciągle nosi pierścionek, który łudząco wygląda jak obrączka, nie ma go na żadnych wcześniejszych zdjęciach. Ma go nawet na zdjęciu z dzisiejszej randki — ten punkt opatrzyła zdjęciami dłoni Weroniki, na których widać wspomnianą biżuterię.

Przypomniała też, że już jakiś czas temu zakochani wspominali, że w pierwszej kolejności chcą wziąć ślub, a dopiero później rozpoczną starania o dziecko.

3. Zawsze mówili, że chcą dziecko po ślubie, czyli czysto teoretycznie, raczej po nim są skoro dzidzia w drodze (nieważne czy była planowana, czy nie, to nie ma znaczenia) – tłumaczyła.

Przyjrzała się też stylizacjom Sowy w teledysku do utworu Ten jeden moment i dostrzegła pewien istotny szczegół.

4. W piosence ujawniającej ciążę Werka występuje w sukience, która wygląda jak suknia ślubna.

Na koniec wyjaśniła, że są to wyłącznie jej luźne przemyślenia i poprosiła internautów o podzielenie się z nią swoimi spostrzeżeniami. Okazuje się, że wielu z nich jest skłonnych w to uwierzyć, a nawet zastanawiało się nad tym wcześniej. Nie brakuje też osób, które podchodzą do tego tematu bardzo sceptycznie.

  • Szczerze to chciałam wyśmiać ten pomysł, ale teraz to już wszystko jest możliwe…
  • Mózg mi roz**łaś.
  • Jeśli wrzucisz to na TikToka nadasz temu moc sprawczą i nawet jeśli się nie wydarzyło, to wszystko cofnie się w czasie i stanie się prawdą.
  • Kurde, ale Friz z 2 strony mówił ze ślub dla najbliższych ale poprawiny by chciał np. na 50 tys. osób zrobić imprezę dla widzów wiec idk [idk = i don’t know, czyli nie wiem — przyp. red.]
  • A tak btw to, co wam w życiu zmienia, kto z kim bierze ślub?
  • Ja czuję, że mogli wziąć cywilny, jak się dowiedziała, że jest w ciąży, bo Werka jest mocno związana z tradycjami, jak na filmach opowiadała dużo i z rodziną więc myślę, że mogą być, ale po prostu uznali, że nie będą tego rozgłaszać, tylko jak dziecko się urodzi to wtedy może kościelny.
  • Wy macie swoje życie?
  • Ej, to ma sens.
  • Jeśli to się okaże prawdą, to ja nie wiem.
  • Po teoriach dzieci z tiktoka na temat ciąży Werki, które się sprawdziły, nic mnie już nie zdziwi.

A wy co myślicie na ten temat? Jesteście skłonni uwierzyć w to, że Wersow i Friz faktycznie ukryli przed fanami, że wzięli ślub?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Nie żyje uczestniczka Kuchennych rewolucji - fot. screenshot YouTube @lifefilms7782, Facebook @Barbara.Obrochtowka

„Kuchenne rewolucje”. Nie żyje jedna z uczestniczek programu. O tej restauracji było głośno. „Nasza kochana szefowa odeszła nagle”

Jann - fot. Instagram @jann_music_, materiały prasowe Polsat

Eurowizja 2023. Jann jest faworytem w preselekcjach! Mało kto wie, że jego rodzina pojawiła się w programie „Nasz nowy dom”!