w

SuperSuper

„Kuchenne rewolucje”. Nie żyje jedna z uczestniczek programu. O tej restauracji było głośno. „Nasza kochana szefowa odeszła nagle”

Nie żyje uczestniczka Kuchennych rewolucji - fot. screenshot YouTube @lifefilms7782, Facebook @Barbara.Obrochtowka
Nie żyje uczestniczka Kuchennych rewolucji - fot. screenshot YouTube @lifefilms7782, Facebook @Barbara.Obrochtowka

Przykre wieści obiegły media. Właścicielka restauracji Obrochtówka, która brała udział w Kuchennych rewolucjach, nie żyje. Renata Kowalczyk odeszła nagle w minioną sobotę. To ona porwała Magdę Gessler do tańca. Współpracownicy żegnają 50-latkę w poruszających słowach.

Nie żyje Renata Kowalczyk. Bohaterka Kuchennych rewolucji odeszła nagle w sobotę 18 lutego. Metamorfozę restauracji Obrochtówka wyemitowano w 1. odcinku trzeciego sezonu programu, było to ponad 10 lat temu. Restauratorka miała zaledwie 50 lat.

Nie żyje uczestniczka Kuchennych rewolucji

Przykrą wiadomość przekazali pracownicy Obrochtówki. Na oficjalnym profilu zakopiańskiej restauracji ukazał się wpis, w którym we wzruszających słowach pożegnali panią Renatę. Nie ukrywają, że śmierć 50-latki jest dla nich okropnym przeżyciem, ponieważ załoga była z nią bardzo zżyta.

Z przykrością chcemy wam przekaz informacje, że nasza kochana szefowa Renata odeszła nagle w dniu 18.02.2023. Nasze serca rozpadły się na kawałkibyła dla nas ostoją spokoju, szefową, ale i mamą. Każdy, kto miał okazje poznać Renatę, wiedział, jakim cudownym i pogodnym człowiekiem była. Obrochtówkę, która każdy z nas zna, stworzyła właśnie ona. Jest nam bardzo ciężko, ale będziemy kontynuować jej spuściznę. To również dzięki wam to miejsce było jej skarbem — napisano.

Na stronie restauracji pojawiła się informacja, że pogrzeb pani Renaty Kowalczyk odbędzie się w czwartek 23 lutego o godzinie 13:00.

Każdy fan Kuchennych rewolucji doskonale znał panią Renatę, nawet gdy nie oglądał odcinka z jej udziałem. Fragment tego odcinka od lat pojawia się w wizytówce wyświetlanej przed wejściem do każdego lokalu. Krótkie wideo prezentuje, jak Magda Gessler tańczy ze zmarłą 50-latką.

Poniżej możecie zobaczyć wspomniany popis obu pań.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Antoni Królikowski - fot. Podlewski/AKPA

Specjaliści miażdżą Królikowskiego. To, że zażył leczniczą marihuanę, nie zmienia jego sytuacji. „Choroba to nie jest usprawiedliwienie”

Friz, Wersow - fot. Instagram @wersow, YouTube @wersow9644

Wersow i Friz wzięli ŚLUB?! Fanka pary przedstawiła dowody. Internauci nabrali podejrzeń. „To ma sens”