w

DramatDramat

Weronika wracała z operacji w Turcji. W samolocie przeżyła koszmar. „Moja głowa eksplodowała” [VIDEO]

fot. TikTok

Weronika, działająca na TikToku pod nickiem „polish_99”, podzieliła się w mediach społecznościowych nietypową historią. Dziewczyna wyznała, że kiedy wracała samolotem z Turcji po operacji plastycznej, pod wpływem ciśnienia na pokładzie pękły jej szwy na głowie.

Dla Weroniki operacja plastyczna nie była żadną nowością. Kobieta modyfikacjom poddała już swój nos, kształt twarzy, a także całą sylwetkę. TikTokerka chce być bowiem szczupła w talii, a szeroka w biodrach i biuście, co w dużym stopniu już udało się jej osiągnąć.

Jej głowa „eksplodowała”

TikTokerka niedawno podzieliła się szokującą historią, która przytrafiła się jej na pokładzie samolotu podczas powrotu z tureckiej kliniki. Na nagraniu, które osiągnęło już ponad 8 mln wyświetleń, kobieta stwierdziła, że jej głowa „eksplodowała”. Jak później doprecyzowała, chodziło jej o szwy, które puściły w trakcie lotu. Opis wydarzeń może przyprawić o dreszcze.

Czułam ból za lewym uchem, moje ucho również bolało i pomyślałem: jak to możliwe? Wszystko naprawdę mnie bolało, poszłam do toalety i usłyszałam trzask – opisała sytuację na swoim TikToku.

@polish_99

Still not over how gross it was

♬ Them Changes (Sped Up) – Thundercat

TikTokerka postanowiła poświęcić też jeden filmik chirurgowi, który przeprowadził jej operację. Weronika stwierdziła, że nie wydał jej odpowiedniego certyfikatu, przez co musiała zapłacić 100 dolarów na lotnisku.

„Jestem zagubiona, czy nie dostałaś od chirurga certyfikatu właśnie dlatego, że nie mogłaś jeszcze latać” – spytała jedna z internautek, dopytując się na temat wcześniejszego filmu o eksplodującej głowie.

Weronika wyjaśniła, że lekarz wydał jej certyfikat pozwalający na lot samolotem, lecz zapomniał wręczyć go podczas wizyty. Wysłał go później na e-maila kobiety, ale TikTokerka była już na lotnisku i wyłączyła telefon. Musiała więc zostać przebadana przez obecnych na miejscu lekarzy, którzy stwierdzili, że może lecieć.

@polish_99

No hard feelings, he’s actually a really nice guy🤣

♬ miss you southstar – EX7STENCE™

Zaproszenie do Big Brothera

Nagranie z „eksplodującą głową” szybko stało się viralem i obiegło media, co sprawiło, że Weronikę zaproszono nawet do udziału w programie Big Brother. Na swoim Instagramie pokazała wiadomość i poprosiła, aby ktoś wytłumaczył jej, na czym polega program, ponieważ nie jest Brytyjką i nie ogląda brytyjskiej telewizji.

Źródło: TikTok

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Edyta Górniak odleciała? „Jestem na Ziemi od 4000 lat, mierząc czasem linearnym”. Zdradziła też, co myśli o Halloween

Marcin Hakiel, Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski - fot. Instagram @marcinhakiel, @katarzynacichopek

Marcin Hakiel przerwał milczenie po ogłoszeniu związku Cichopek i Kurzajewskiego! „Marzę, żeby to się uspokoiło”