w

[VIDEO] Wielka awantura w samolocie. Seniorka wpadła w szał podczas lotu do Grecji, konieczne było lądowanie awaryjne

fot: YouTube screenshot

Dla pasażerów brytyjskich linii lotniczych lot na wakacje do Grecji przebiegł inaczej, niż by sobie wymarzyli. Samolot musiał awaryjnie lądować z powodu zachowania jednej z pasażerek. Kobieta uderzyła stewarda i oddała mocz na siedzenie.

W ostatnim tygodniu z brytyjskiego Manchesteru wystartował samolot tanich linii lotniczych Jet2. Celem lotu była grecka wyspa Rodos, ale na pokładzie doszło do szokującej sytuacji, która zmusiła pilota do awaryjnego lądowania w Monachium.

Chciała dostać szampana

Jak przekazał brytyjski portal mirror.co.uk, starsza pasażerka zdenerwowała się, bo nie dostała szampana, choć ten wcale jej nie przysługiwał. 70-latka kupiła gin z tonikiem, ale nadal się awanturowała.

Kobieta rzucała przekleństwami i nie zamierzała się uspokoić, więc steward zabrał jej alkohol. Wtedy seniorka wpadła w szał i dwukrotnie uderzyła stewarda w twarz. 70-latka musiała zostać siłą posadzona na fotelu.

Jak wynika z relacji jednego z pasażerów lotu, kobieta miała również oddać mocz na siedzenie i próbować dostać się do kabiny załogi, a także zachowywać się agresywnie w stosunku do współpasażerów.

Zobaczcie nagranie poniżej:

Awaryjne lądowanie

Zachowanie 70-latki było na tyle uciążliwe, że pilot zadecydował o awaryjnym lądowaniu w Monachium. Kobieta została wyprowadzona z pokładu przez 9 policjantów.

Postój przedłużył podróż o ponad dwie godziny. Informację o incydencie potwierdził rzecznik linii Jet2.

„Możemy potwierdzić, że lot LS819 z Manchesteru na Rodos został przekierowany na lotnisko w Monachium, aby uciążliwa pasażerka mogła zostać wyprowadzona z pokładu. Chcielibyśmy przeprosić klientów za to nieprzewidziane opóźnienie i związane z tym wszelkie niedogodności. Zdrowie i bezpieczeństwo naszych współpracowników i klientów jest naszym priorytetem […] Stosujemy podejście zerowej tolerancji dla agresywnych zachowań” – czytamy w oświadczeniu linii.

Zapowiedziano również, że koszty spowodowane incydentem mają spaść na 70-latkę.

Źródło: mirror.co.uk

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Był księdzem. Zrzucił sutannę dla swojej uczennicy. „Zaczęło się bardzo niewinnie…”

Para młoda oniemiała. Na ich weselu pojawił się wyjątkowy gość