w ,

Para młoda oniemiała. Na ich weselu pojawił się wyjątkowy gość

fot. Twitter

Takiego gościa na pewno się nie spodziewali! Na weselu w Northamptonshire pojawił się jeden z najpopularniejszych aktorów na świecie – Keanu Reeves.

Do zaskakującej sytuacji doszło w hotelu Fawsley Hall, gdzie James i Nikki Roadnight zorganizowali swoje wesele. Okazało się, że w tym samym czasie w hotelu przebywał Keanu Reeves. Aktor kręcił akurat w okolicy dokument dla Disney +.

Pan młody zauważył aktora w rejonie hotelowego baru i postanowił do niego zagadać.

Mąż zauważył go w okolicach baru, podszedł i powiedział mu, że właśnie się ożenił. Zaprosił Keanu, by przyszedł się z nami przywitać i wypił z nami drinka jeśli ma ochotę – opowiada w rozmowie z „Newsweekiem” panna młoda.

Keanu Reeves na weselu

Jak przekazuje panna młoda, Keanu Reeves zachowywał się bardzo miło i obiecał, że później wpadnie na wesele. Para młoda myślała jednak, że jedynie zbył ich w kulturalny sposób i nie ma zamiaru pojawić się na uroczystości.

Godzinę po rozmowie w barze do panny młodej podszedł pracownik hotelu i przekazał, że na zewnątrz czeka gość specjalny. Kiedy para wyszła przed salę, okazało się, że czeka na nich sam Keanu Reeves.

To wszystko było naprawdę ekscytujące. Wyszłam, przywitałam się, przedstawiłam i zaproponowałam mu drinka. Odparł, że ma za sobą długi lot i nie może zostać długo, ale był na tyle miły, że pogratulował nam z okazji ślubu – mówiła Nikki Roadnight.

Aktor nie został długo, ponieważ był zmęczony podróżą. Keanu Reeves miał jednak czas na zdjęcia z parą młodą i gośćmi, a także krótka rozmowę z kilkoma osobami. Wszyscy byli oszołomieni wizytą, podczas której aktor miał być bardzo serdeczny.

Jesteśmy jego wielkimi fanami. Kocham „Matrix”, ale też jestem wielką fanką filmów o Johnie Wicku. To było takie fajne – opowiadała panna młoda.

57-letni aktor pojawił się także na obiedzie w lokalnym pubie The Fox and Hounds w Charwelton. Właściciel lokalu powiedział, że Keanu pozował do zdjęć i rozmawiał z fanami, a on sam nie mógł uwierzyć własnym oczom.

To po prostu uroczy, przyziemny facet, który był naprawdę miły dla wszystkich. Wszystko, co o nim myślisz, było prawdą. Stał i robił zdjęcia z klientami i pracownikami. Nic nie było dla niego za dużo, dużo czasu poświęcał na pogawędkę ze wszystkim. Zjadł sałatkę cezar i danie z falafelem, a także wypił kilka podwójnych whisky – opowiedział właściciel lokalu.

Źróło: Newsweek

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

[VIDEO] Wielka awantura w samolocie. Seniorka wpadła w szał podczas lotu do Grecji, konieczne było lądowanie awaryjne

Wiktoria Gąsiewska - fot. Instagram @wiktoria_gasiewska

Wiktoria Gąsiewska rozgadała się o swoich kompleksach. Młodziutka aktorka wyznała, że największy problem miała z uszami. Dlaczego?