w ,

[VIDEO] Tragiczny wypadek rosyjskiej gwiazdy TikToka. Silny wiatr przewrócił jej dźwig

fot. TikTok ; Reddit screenshot

31-letnia Elwira Demidowa zginęła w wypadku na miejscu pracy, osieracając dwójkę dzieci. Maszyna kobiety została przewrócona przez silny powiew wiatru. Nagranie, na którym widać moment wypadku, trafiło do sieci.

Do tragicznego zdarzenia doszło w miniony wtorek, 26 lipca, gdy Elwira pracowała jako operatorka dźwigu przy załadunku betonu w mieście Tiumeń w Rosji. W pewnym momencie nagle wzmogły się podmuchy wiatru i kilkunastometrowa konstrukcja runęła na ziemię.

Demidowa spadła na ziemię wraz z kabiną dźwigu, ponosząc śmierć na miejscu. W mediach społecznościowych pojawiło się przerażające nagranie, na którym można zobaczyć, jak wichura przewraca potężną maszynę.

Była znaną tiktokerką

Jak ustalił brytyjski dziennik Daily Mail, Demidowa była wschodzącą gwiazdą TikToka. Jej profil, na którym dzieliła się między innymi nagraniami z pracy jako operatorka dźwigu, obserwowało ponad 40 tysięcy fanów. Po tragedii konto 31-latki zostało dezaktywowane. Kobieta osierociła dwoje dzieci.

Była najlepszą kobietą na świecie. Nie znam nikogo, kto powiedziałby o niej złe rzeczy. Była towarzyska, miła, sympatyczna, wierna. Nie wiem jeszcze, co zrobię dalej. Jestem w szoku. Teraz najważniejsze dla mnie jest pochowanie ukochanej kobiety” – powiedział dla rosyjskiego portalu 72 RU Oleg Demidow, mąż zmarłej kobiety.

Rosyjskie media poinformował, że lokalne władze wszczęły śledztwo w sprawie śmierci 31-latki. Demidowa pracowała dla firmy Mostostroy-11, która między innymi brała udział w budowie mostu łączącego anektowany Krym z Rosją.

Nagranie możecie oglądnąć poniżej

Źródło: Daily Mail ; Reddit ; 72 RU

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Bayraktar - fot. screenshot Facebook @SlawomirSierakowski1979

Pieniądze zebrane na Bayraktar wcale nie trafią do producenta dronów! Co stanie się z ponad 22 mln złotych?! Zaskakujący zwrot

Proboszcz przestał płacić alimenty na rzecz swojej córki? Kuria odpowiada na film Zbigniewa Stonogi