w ,

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo 18”. Ujawniono nazwiska pierwszych uczestników. Obok Krzysztofa Ibisza pojawi się znana wokalistka

Krzysztof Ibisz, Twoja Twarz Brzmi Znajomo - fot. Instagram @krzysztof_ibisz_official
Krzysztof Ibisz, Twoja Twarz Brzmi Znajomo - fot. Instagram @krzysztof_ibisz_official

Program Twoja Twarz Brzmi Znajomo w ostatnim czasie cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród internautów za sprawą zwolnień. Produkcja szybko nadrobi straty w oglądalności, bo w 18. edycji na scenie zobaczymy znane gwiazdy! Kto zawalczy o 100 tysięcy złotych?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo gości na ekranach telewizorów od 2014 roku. Format cieszy się ogromną popularnością wśród widzów, ponieważ nie dość, że ma ciekawą formułę, to jeszcze możemy zobaczyć w nim największe gwiazdy. W ostatnim czasie o programie zrobiło się głośno za sprawą zwolnień. Jako pierwszy z posadą jurora pożegnał się Michał Wiśniewski, a zaraz po nim ze stołka poleciała Katarzyna Skrzynecka. Jej zwolnienie nie przeszło bez echa. Fani aktorki są zrozpaczeni, że nie zobaczą jej w kolejnej edycji. W ślad za nią poszedł Piotr Gąsowski, który w akcie solidarności ogłosił, że się zwalnia.

Mimo tak istotnych zmian i wielu nieprzychylnych opinii na temat stacji produkcja powoli kompletuje skład 18. edycji. W mediach pojawiły się pierwsze informacje o tym, kogo już wkrótce zobaczymy na scenie. To będzie prawdziwa bomba.

TTBZ. Kto wystąpi w 18. edycji?

Od kilku dni w sieci toczy się zacięta dyskusja na temat tego, kto zajmie miejsce Skrzyneckiej w składzie jurorskim. Pojawiły się spekulacje, że może zastąpić ją Doda, ale artystka wszystkiemu zaprzeczyła. Okazuje się, że w 18. edycji występy artystów oceniać będzie zaledwie trzech jurorów, ale jak na razie wiadomo tylko, że ma być to mężczyzna. Kto dokładnie? Przekonamy się o tym w najbliższym czasie.

Do mediów napływają już informacje odnośnie tego, kto zawalczy o 100 tysięcy złotych. Dotychczas wiadomo było tylko, że na scenie wystąpi Natalia Janoszek, którą widzowie mieli okazję oglądać w Tańcu z gwiazdami. Teraz wyszło na jaw, że drugim uczestnikiem będzie Krzysztof Ibisz! Jego pojawienie się w formacie budzi ogromne zainteresowanie. Mimo iż w show-biznesie obecny jest od lat, jak dotąd tylko kilka osób miało okazję przekonać się o tym, jak śpiewa. Wychodzi na to, że prezenter przez kilka dekad ukrywał swój talent wokalny!

To nie koniec. Teraz ustalono, że w show zaprezentuje się również Daria. Wokalistka ma na swoim koncie takie przeboje jak Paranoia i Never Ending Story. Miała też reprezentować Polskę na konkursie Eurowizji, ale ostatecznie zajęła 2. miejsce w preselekcjach.

Rozmowy z nią były prowadzone od dawna, ponieważ szefostwo Polsatu doskonale zdawało sobie sprawę, że Daria, jako niedoszła reprezentantka Eurowizji, ma sporą rzeszę fanów i może przyciągnąć ich przed szklane ekrany. Poza tym udział w programie będzie dla niej szansą na współpracę z najlepszymi nauczycielami śpiewu w kraju, dzięki czemu będzie mogła doskonalić swój warsztat wokalny — przekazała Super Expressowi osoba związana ze stacją.

Ten sezon może zapisać się na kartach historii polskiej telewizji. Zastanawialiście się kiedyś nad tym, czy Krzysztof Ibisz potrafi śpiewać? A może mieliście okazję usłyszeć, jak to robi? Koniecznie dajcie znać w komentarzach pod artykułem.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Mikołaj Roznerski - fot. Instagram @mroznerski

Syn Mikołaja Roznerskiego znalazł się w niebezpieczeństwie! „Groził mu”. Serialowy detektyw od razu ruszył do działania

Krzysztof Skiba uderza w gwiazdy Telewizji Polskiej w emocjonalnym wpisie: „TVP jest moralnie odpowiedzialna za morderstwo”