w

To już oficjalne! Powstaje film o Annie Przybylskiej. Rodzina wrzuciła do sieci pierwszy zwiastun. Internauci: „Nie mogę się doczekać”

fot. Anna Przybylska / YouTube screenshot

Fani Anny Przybylskiej długo czekali na tę informację. To już pewne, trwają prace nad filmem o niej. Rodzina wrzuciła do sieci oficjalny zwiastun. Nie brakuje w nim materiałów z rodzinnego archiwum.

Anna Przybylska na początku kariery zawodowej próbowała swoich sił w modelingu. Należała do agencji modelek Perfect Studio i już w pierwszych latach działalności zaczęła odnosić spore sukcesy. W 1994 roku znalazła się w pierwszej trójce konkursu Twarz Roku. Krótko po tym zadebiutowała w filmie Ciemna strona Wenus reżyserii Radosława Piwowarskiego. To otworzyło przed nią drzwi do kariery w show-biznesie. Pozycję w branży udało jej się ugruntować po tym, jak wcieliła się w rolę Marylki w serialu Złotopolscy.

Osoby z branży, jak i fani wróżyli jej świetlaną przyszłość, jednak los miał na nią inny plan. W 2013 zdiagnozowano u niej guza trzustki, z którym przez ponad rok toczyła heroiczną walkę. Mimo że przeszła operację oraz leczyła się w Szwajcarii, nie udało jej się pokonać choroby. Zmarła 5 października 2014 roku w swoim rodzinnym domu, osieracając trójkę dzieci: córkę Oliwię oraz synów Szymona i Jana.

Powstaje film o Annie Przybylskiej

Od kilku miesięcy w mediach regularnie pojawiały się plotki na temat tego, że Piwowarski podjął się wyprodukowania filmu biograficznego o gwieździe. Mimo chęci, jego starania spełzły na niczym, ponieważ rodzina odmawiała kontaktu z producentami, tłumacząc, że dla nich jest jeszcze za wcześnie.

Po pierwsze, rodzina Ani nie chciała kontaktować się z producentami bezpośrednio tylko przez kancelarię prawną.  Teraz najważniejszy jest spokój córki i synów Ani. Tymczasem realizowanie zdjęć do biograficznej produkcji wprowadziłoby zamęt w ich życie. Dlatego rodzina zmarłej uważa, że będzie najlepiej, jeśli ten obraz nigdy nie powstanie – powiedział Radosław Piwowarski.

Na szczęście ukochany zmarłej gwiazdy oraz jej najbliżsi krewni zmienili zdanie i po tak długim czasie oczekiwania zdecydowali się przedstawić na szklanym ekranie historię gwiazdy. Jarosław Bieniuk, Oliwia Bieniuk oraz siostra Ani, Agnieszka Kubera, udostępnili jednocześnie w mediach społecznościowych zwiastun produkcji.

Dobry wieczór kochani, ten krótki filmik będzie się bardzo wyróżniał od poprzednich postów i relacji.
Jest to wyjątkowa chwila dla naszej rodziny, ponieważ dzisiaj oficjalnie możemy potwierdzić, że powstanie film dokumentalny o mojej Mamie – napisała Oliwia.

Niespełna 2-minutowy materiał zawiera fragmenty nagrań pochodzących z rodzinnego archiwum. Na kilku z nich możemy zobaczyć, jak aktorka spędzała czas z najstarszą córką. Na pierwszy rzut oka widać, że łączyła je wyjątkowa więź.

Pudelek dotarł do osób związanych z produkcją i ustalił, że za powstanie filmu odpowiedzialna będzie Telewizja Polska, a dokładniej Krystian Kuczkowski i Michał Bandurski, którzy wcześniej zrealizowali materiał poświęcony Maryli Rodowicz i Krzysztofowi Krawczykowi.

Telewizja Polska realizuje film o Annie Przybylskiej. Dokument ma wejść do kin jesienią. Autorami filmu są Krystian Kuczkowski i Michał Bandurski. Obaj są autorami dwóch głośnych dokumentów TVP „Krzysztof Krawczyk – całe moje życie” oraz „Maryla. Tak kochałam” – przekazał Pudelek.

Przed laty aktorka sporadycznie opowiadała o życiu prywatnym oraz unikała spotkań z paparazzi. Fani Przybylskiej z niecierpliwością wyczekują na premierę filmu, licząc, że dzięki niemu dowiedzą się czegoś więcej na jej temat.

Będziecie oglądać?

Anna Przybylska, Jarosław Bieniuk
Grób Anny Przybylskiej
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Joanna Krupa opublikowała zdjęcie, które rozpaliło wyobraźnie fanów. „Pełnia kobiecości „

Naga Wiktoria Gąsiewska zawstydziła kolegę z planu