w

Film o Annie Przybylskiej już wkrótce trafi na ekrany kin! Andrzej Piaseczny w piękny sposób uczcił zmarłą aktorkę. Znamy datę premiery

Anna Przybylska, Andrzej Piaseczny, fot. AKPA, Instagram @andrzejpiaseczny_official
Anna Przybylska, Andrzej Piaseczny, fot. AKPA, Instagram @andrzejpiaseczny_official

Mimo upływu lat nadal ogromne grono osób nie potrafi pogodzić się z nagłą śmiercią Anny Przybylskiej. Lada chwila na ekranach kin pojawi się długo wyczekiwany film upamiętniający aktorkę. Znamy datę premiery.

Anna Przybylska na początku kariery próbowała swoich sił w modelingu, jednak z czasem zaczęła pojawiać się także na szklanym ekranie. Krótko po tym, jak znalazła się w pierwszej trójce konkursu Twarz Roku, debiutowała w filmie Ciemna strona Wenus. Od tamtego momentu jej kariera zaczęła nabierać tempa, a grono wiernych fanów stale się powiększało. Największą popularność przyniosła jej rola Marylki w Złotopolskich.

Aktorka miała przed sobą świetlaną przyszłość i mogła wiele osiągnąć, jednak w 2013 roku wykryto u niej guza trzustki. Przez rok toczyła heroiczną walkę o powrót do zdrowia nie tylko w Polsce, ale i w Szwajcarii. Mimo starań lekarzy, zmarła 5 października 2014 roku w swoim rodzinnym domu. Osierociła trójkę dzieci: córkę Oliwię oraz synów Szymona i Jana.

Kiedy premiera filmu o Annie Przybylskiej?

To już oficjalne — premiera filmu o Annie Przybylskiej zaplanowana jest na 7 października — taką informację podała córka aktorki, Oliwia, na swoim profilu na Instagramie.

Dzień dobry, chciałabym was poinformować, że Film o Mamie pod tytułem ,,Ania” będzie już od 7 października w kinach.

Serdecznie Was zapraszam!

Młodziutka celebrytka przy okazji pochwaliła się plakatem promującym produkcję, na którym Anna pozuje z trójką swoich malutkich dzieci.

Informację tą przekazał również Andrzej Piaseczny, który był wieloletnim przyjacielem Przybylskiej. To do niej skierował wzruszający wpis, w którym wyraził swoją tęsknotę.

Ankaaaaa?!

No i co ja Ci mam powiedzieć, czego byś już nie wiedziała? Może to, że wszyscy nosimy Cię w serduszkach? Ale przecież to też już wiesz. Ten film jest bardziej do Ciebie niż o Tobie. Dlatego…. Pamiętaj o nas tak samo jak my pamiętamy o Tobie. Do zobaczenia, tak?

Wiadomo już, że on także pojawił się w filmie. Oprócz niego na szklanym ekranie zobaczymy także: Krystynę Przybylską, Jarosłąwa Bieniuka, Oliwię Bieniu, Szymona Bobrowskiego, Katarzynę Bujakiewicz, Annę Dereszowską, Jana Englerta, Pawła Małaszyńskiego, Cezarego Pazurę, Piotra Szwedesa, Pawła Wawrzeckiego i Michała Żebrowskiego.

To będzie prawdziwa kinowa gratka dla fanów Ani. Produkcja z pewnością nie raz wzruszy do łez. Będziecie oglądać?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Szwagrowie utopili się w szambie - fot. Pexels @Pixabay, Facebook @Gmina Wietrzychowice

Tragedia w Miechowicach Wielkich. Szwagrowie w trakcie pracy utopili się w szambie. Jak do tego doszło?!

[VIDEO] Szeryf w mercedesie wyhamowuje ciężarówki na S17. Na tym się nie skończyło