w

DramatDramat

Joanna Krupa opublikowała zdjęcie, które rozpaliło wyobraźnie fanów. „Pełnia kobiecości „

Fot. Joanna Krupa / Instagram

Joanna Krupa jest modelką, której ciężko odmówić gracji i urody. Mimo 42-lat na karku nadal zaskakuje fanów.

Modelka, celebrytka, bizneswoman, a także mama. Wszystkie te zwroty bez krzty zawahania się można użyć w kierunku Joanny Krupy. Cieszy się ona ogromną popularnością i ma szerokie grono odbiorców na Instagramie.

Jej profil obserwuje ponad 1,7 mln użytkowników! Nic więc też dziwnego, że pod każdym jej zdjęciem nie brakuje fali serduszek, a także komentarzy. Tym bardziej że jak na profil modelki przystało, wszystkie publikowane tam fotki są dobrze przemyślane i przyciągają oko.

Po kilku tygodniach przerwy na profilu Joanny Krupy znów pojawiło się zdjęcie z profesjonalnej sesji, na którym pokazuje doskonałą formę. Zmysłowe body z bardzo głębokim dekoltem w połączeniu z oryginalną biżuterią wywołało wysyp komentarzy zachwyconych fanów.

Warto dodać, że fotografia przypadła do gustu nie tylko Panom, ale także Paniom. Wśród komentujących osób znalazł się między innymi projektant Dawid Woliński, który napisał: To moja ulubiona wersja ciebie.

Inna z fanek skomentowała: Pełnia Kobiecości 😍🔥🔥🔥 A jak Wam się podoba najnowsza fotografia na profilu modelki?

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez szymon

Lexy Chaplin odważnie wyznaje: „Jestem całkowicie przeciwna aborcji”

To już oficjalne! Powstaje film o Annie Przybylskiej. Rodzina wrzuciła do sieci pierwszy zwiastun. Internauci: „Nie mogę się doczekać”