w

Qczaj atakuje Ewę Chodakowską, bo stwierdziła, że wyznacza nowe trendy. „Co ty ku*wa nie powiesz?”

fot. Instagram / AKPA

Qczaj postanowił, że odpowie na wypowiedź Ewy Chodakowskiej, która stwierdziła, że wyznacza nowe trendy swoimi tanecznymi ćwiczeniami.

Anna Lewandowska jakiś czas temu umieściła na Instagramie filmik, na którym widać, jak porusza się po parkiecie z instruktorem. Trenerka wspomniała, że swoje ćwiczenia urozmaici odrobiną tańca. Na podobny krok zdecydowała się Ewa Chodakowska. Z czasem wywiązała się dyskusja na temat tego, która z nich pierwsza wdrożyła taniec do ćwiczeń.

„Dziś to samo pojawiło się u Chody” ; „Dopiero wymyśliła to Choda te treningi taneczne” ; „Bez kitu, ktoś tu od kogoś zgapia” – pisały fanki Chodakowskiej pod nagraniem Lewandowskiej.

Głos w sprawie zabrała sama Chodakowska, stwierdzając, że to ona spopularyzowała ten sposób ćwiczeń i uważa, że „wyznacza nowe trendy”.

„Wczoraj zapytałam Was, czy nagrać trening taneczny… Pod rolą zostawiłyście 1000 komentarzy na „tak”. Postanowione, będzie FITDANCE. PS. Tak, tak, dotarły już do mnie wieści. I co ja na to? Lubię wyznaczać nowe trendy” – wypowiedziała się na Instagramie.

Qczaj atakuje Chodakowską

Do dyskusji dołączył się ostatnio Qczaj, który zakomunikował, że to on wyznaczył trend łączenia ćwiczeń z tańcem. Trener był rozgoryczony wypowiedzią Chodakowskiej i udostępnił nagranie, na którym wypowiedział się o całej sytuacji.

 „I ona mi mówi – „no to postanowione. Będzie fit dance. Tak, tak, dotarły już do mnie wieści. I co ja na to? Lubię wyznaczać nowe trendy”. Co ty ku*wa nie powiesz? Trendowniczka – zaczął.

Sportowiec podzielił się również filmikiem z kwietnia bieżącego roku, na którym widać, jak trenuje taniec razem z Pauliną Biernat  z „Tańca z Gwiazdami”.

Nie mogłem tego przemilczeć, bo się wkurzyłem. Wkurzyłem się, bo z Paulinką włożyliśmy w to mnóstwo pracy, a ktoś po prostu, tylko dlatego, że ma większą moc przebicia, uzurpuje sobie prawo do powiedzenia: „Ja wyznaczam nowe trendy”. No tak, ty wyznaczasz zawsze nowe trendy. Generalnie wszystkie trendy w tym kraju ty wyznaczasz, trendowniczko nasza narodowa” – opowiadał oburzony Qczaj.

fot. Instagram
fot. Instagram
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Krzysztof Rutkowski zdradził, co myśli o polityce Ziobry i hejterach, oraz że ma 17 samochodów. „Dlaczego mam ich nie mieć?”

[VIDEO] Jarosław Kaczyński zadebiutował na TikToku. Zaskoczył internautów! „Niespodzianka dla wszystkich”