w

[VIDEO] Jarosław Kaczyński zadebiutował na TikToku. Zaskoczył internautów! „Niespodzianka dla wszystkich”

fot. TikTok screenshot

Jarosław Kaczyński w ostatnim czasie zachęcał polityków Prawa i Sprawiedliwości do większej aktywności w internecie i sam postanowił dać im przykład. Prezes PiS zadebiutował na TikTiku, pojawiając się na filmie wspólnie z wiceszefem MSZ Piotrem Wawrzykiem. – „Dzień dobry. Serdecznie pozdrawiam wszystkich użytkowników” – przywitał się Kaczyński.

Jarosław Kaczyński stwierdził ostatnio, że „młodzież jest pod bardzo wielkim wpływem smartfonów” i zapowiedział wzmożenie aktywności PiS-u w internecie.

„Tu znowu my wielkich możliwości nie mamy, ale będziemy prowadzili kontrakcje” – powiedział.

Członkowie partii nie pozostali bezczynni i część z nich odpowiedziała już na apel prezesa PiS. Wśród nich znalazł się m.in. wiceszef MSZ Piotr Wawrzyk, który cztery dni temu założył konto na TikToku. Choć polityk dopiero zaczyna swoją karierę na platformie, doskonale wiedział, jak przyciągnąć uwagę internautów.

Kaczyński zadebiutował na TikToku

Tuż przed posiedzeniem Sejmu Wawrzyk zapowiedział niespodzianki i zdecydowanie dotrzymał słowa. Na jednym z filmów gościnnie wystąpił Jarosław Kaczyński, który wcześniej nie udzielał się na TikToku.

„Dzień dobry. Serdecznie postawiam wszystkich użytkowników: i tych, którzy nas lubią, i tych, którzy nas nie lubią. Dobrze, że jesteście aktywni, że chcecie mieć informacje, że się wymieniacie informacjami. Gratuluję i jeszcze raz pozdrawiam” – przemówił prezes PiS.

@piotr_wawrzyk

♬ dźwięk oryginalny – Piotr_Wawrzyk

TikTok Wawrzyka z Kaczyńskim w roli głównej szybko stał się hitem. Nagranie jest obecnie najczęściej odtwarzanym filmem na profilu wiceszefa MSZ.

„Na ten moment jest to żenująco boomerskie – ale jest”

Nagranie skomentował między innymi specjalista ds. social mediów Wojciech Kardys, który zauważył, że obecność w mediach społecznościowych jest obecnie bardzo ważna.

„No możemy się śmiać z tej Tik Tokowej ofensywy PiS, ale oni przynajmniej coś wrzucają. Oczywiście, na ten moment jest to żenująco boomerskie – ale jest. Nauczą się z tego korzystać jak Kowalski, który ma od social mediów dedykowanego człowieka” – napisał na Twitterze.

Kardys stwierdził, że na TikToku nie pojawił się jeszcze m.in. Rafał Trzaskowski, który „lubi być opisywany jako młodzieżowy”, a wiceminister rolnictwa Janusz Kowalski ma już prawie 8 tys. obserwujących na swoim profilu.

Źródło: TikTok ; Twitter

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Qczaj atakuje Ewę Chodakowską, bo stwierdziła, że wyznacza nowe trendy. „Co ty ku*wa nie powiesz?”

Sara James ma dziewczynę? Rozwiała wszelkie wątpliwości. „Moje serce jest zajęte”