w

Przypadkowi świadkowie usłyszeli krzyki kobiety i dzieci. Chwilę później maluchy zostały wyrzucone z balkonu. 3-latka zginęła na miejscu

Matka wyrzuciła córki z balkonu - fot. zdjęcia poglądowe Pexels @Josh Willink, @Markus Spiske
Matka wyrzuciła córki z balkonu - fot. zdjęcia poglądowe Pexels @Josh Willink, @Markus Spiske

Dramat w niemieckim Saarbrücken. W jednym z mieszkań doszło do prawdziwej tragedii. 3-letnia dziewczynka i jej roczna siostra zostały wyrzucone z balkonu. Jak do tego doszło?!

Ten spokojny czwartkowy wieczór (28 lipca) w Saarbrücken przerwał dochodzący z jednego z mieszkań krzyk kobiety i dwójki dzieci. Wtedy jeszcze nikt nie podejrzewał, że lada moment dojdzie do niewyobrażalnej tragedii, w wyniku której 3-letnia dziewczynka zmarła, a jej roczna siostrzyczka walczy o życie w szpitalu.

Matka zrzuciła z balkonu córeczki?

Zaniepokojeni sąsiedzi, słysząc dochodzące krzyki, chwycili telefony i wezwali policję. Gdy funkcjonariusze dotarli na miejsce, było już za późno. 3-letnia dziewczynka i jej roczna siostra zostały wyrzucone z balkonu, a za nimi wyskoczyła ich matka. Starsza z córek nie przeżyła. Młodsza wraz z matką została przetransportowana do szpitala, ponieważ obie odniosły poważne obrażenia.

Policja pada tę sprawę, próbując ustalić, co dokładnie wydarzyło się tamtego wieczoru. Co wiemy o tej tragedii?

Kobieta była tam w mieszkaniu z wizytą u krewnych, a zatem było tam całkiem sporo osób. […] Ojciec dzieci też był w mieszkaniu, więc byli tam razem. […] Oczywiście musimy teraz zbadać, jakie było tło, które doprowadziło do tego aktu. W tej chwili mamy tylko zeznania świadków, którzy widzieli, jak to się stało. Musimy wyjaśnić dokładne motywy — przekazał niemieckim mediom Falk Hasenberg, policjant z Saarbrücken.

Matka dziewczynek usłyszała zarzut usiłowania zabójstwa oraz zabójstwa 3-latki.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

[VIDEO] Takie rzeczy tylko w Rosji. Zorganizowali ustawkę na… 1200 osób!

Kuba Wojewódzki został ojcem - fot. Instagram @kuba_wojewodzki_official

Kuba Wojewódzki został ojcem?! Z okazji urodzin podzielił się zdjęciem z dzieckiem! „Nigdy tego nie zapomnę”. Płyną gratulacje