w

Ośmioletni chłopiec spędził ponad tydzień w kanale! Przechodzień usłyszał cichy jęk wydobywający się spod ziemi

8-latek spędził ponad tydzień w kanale - fot. Pexels @Erik Mclean
8-latek spędził ponad tydzień w kanale - fot. Pexels @Erik Mclean

W Oldebnurgu w Niemczech przez 8 dni trwały intensywne poszukiwania ośmioletniego chłopca, który dosłownie rozpłynął się w powietrzu. W tym czasie przeżył prawdziwy koszmar.

Mieszkańcy Oldebnurga w Niemczech przez ponad tydzień żyli zagadkowym zniknięciem ośmioletniego chłopca. Policja, straż pożarna oraz prywatne ekipy poszukiwawcze całymi dniami przeszukiwały okolice w jego poszukiwaniu. Odnaleziono go przez przypadek. Nikt nie wpadłby na to, że może znajdować się pod ziemią.

Zaginiony ośmiolatek z Niemiec znaleziony w kanale

Trudno jest wyobrazić sobie, jaki stres przeżywali rodzice ośmiolatka, który nie wracał do domu przez ponad 8 dni. Mimo intensywnych poszukiwań, w które zaangażowało się wiele osób, nikt nie trafił na jego ślad. Dopiero przypadkowy przechodzień natknął się nad niego.

Rano dostaliśmy dobrą wiadomość, że małego zaginionego Joe znaleziono w Oldenburgu, w kanale melioracyjnym. Od ośmiu dni intensywnie szukaliśmy chłopca — poinformował Stephan Klatte, rzecznik prasowy lokalnej policji.

Mężczyzna spacerował, gdy nagle usłyszał cichy jęk dochodzący z kanału. Od razu zaalarmował odpowiednie organy.

Zareagował natychmiast, zaalarmował policję, straż pożarną i ratownictwo. Służby ratunkowe przybyły na miejsce i po podniesieniu włazu na głębokości około dwóch metrów znajdował się chłopiec — dodał funkcjonariusz.

W sprawie nadal toczy się śledztwo, które ma wyjaśnić, jak chłopiec znalazł się pod ziemią. Policja uważa, że sam nie byłby w stanie unieść ciężkiej pokrywy studzienki. Przypuszcza się, że być może wszedł lub wpadł w innym miejscu, a następnie rozpoczął wędrówkę kanałami.

Cały system kanalizacyjny jest teraz badany za pomocą kamer — przekazał rzecznik policji w Oldebnurgu.

Chłopiec trafił do szpitala, gdzie został poddany badaniom. Mimo tego, co przeżył, czuje się dobrze.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

18-miesięczne dziecko zmarło w rozgrzanym aucie. Ojciec popełnił samobójstwo z rozpaczy

Strażnicy miejscy założyli radiowozowi blokadę na koło - fot. screenshot Facebook @poznański trójkąt bermudzki

Fotografia radiowozu z Poznania podbija internet. Za złe parkowanie doczekał się blokady na kole! „Porzundek musi być”