w

Kuba Wojewódzki został ojcem?! Z okazji urodzin podzielił się zdjęciem z dzieckiem! „Nigdy tego nie zapomnę”. Płyną gratulacje

Kuba Wojewódzki został ojcem - fot. Instagram @kuba_wojewodzki_official
Kuba Wojewódzki został ojcem - fot. Instagram @kuba_wojewodzki_official

Kuba Wojewódzki w marcu tego roku podzielił się zaskakującą informacją. Podczas wizyty w studio Dzień dobry TVN poinformował, że zostanie ojcem. Teraz, z okazji urodzin, udostępnił zdjęcie z niemowlęciem. Czy to już?!

Kuba Wojewódzki to znany showman, który nie raz żartował sobie z fanów w mniej lub bardziej wyrafinowany sposób. Tak było przy okazji głośnej afery po tym, jak obraził w studio Dzień dobry TVN Małgorzatę Rozenek. Plotki głosiły, że został wezwany na dywanik do Edwarda Miszczaka. Krótko po tym ogłosił, że został wyrzucony ze stacji, co oczywiście okazało się nieprawdą.

Także w studio śniadaniówki ogłosił, że zostanie ojcem, czym wprawił wszystkich w osłupienie, ponieważ w przyszłym roku będzie świętował 60. urodziny, a do niedawna podtrzymywał stanowisko, że jest kawalerem i zmieniał partnerki jak rękawiczki.

Moja dziewczyna – uwaga – aktualnie w ciąży tadadadam – pytała mnie, co robiłem dzisiaj w pracy… – powiedział mimochodem.

Zaskoczona Anna Kalczyńska zaczęła dopytywać, czy mówi serio, na co odpowiedział:

Ale nie w tym programie tylko w realu. Obiecałem jej, że powiem to w programie, który jest najbardziej plotkarski — dodał.

Cóż, wszystko wskazuje na to, że tym razem mówił na poważnie.

Kuba Wojewódzki został ojcem?! Z okazji urodzin pochwalił się zdjęciem z niemowlęciem

Kuba powiedział także, że czekał na ten moment całe życie. W ciągu kilku ostatnich miesięcy wrzucał do sieci zdjęcia, na których widać było, że towarzyszy mu kobieta, jednak nie zdecydował się pokazać jej twarzy. Temat ciąży także trochę przycichł, jednak nie na długo.

Pod koniec marca w podcaście WojewódzkiKędzierski dla Onetu wdał się w rozmowę z Michałem Żebrowskim, który także kilka dni temu został ojcem. Zapytany przez redakcyjnego kolegę o to, czy poznał już płeć dziecka, od razu odpowiedział:

Przecież to wiadome, że Michał płodzi synów, a ja córki.

Z pewnością każdy, kto pamiętał o tym, że ma zostać tatą, z niecierpliwością czekał na potwierdzenie tych rewelacji. Ku zaskoczeniu wszystkich, Wojewódzki, w dniu 59. urodzin, udostępnił na Instagramie post, którym zaskoczył wszystkich. Showman siedzi na nim z niemowlęciem! Wpis opatrzył jedynie krótkim podpisem:

To było wspaniałe 59 lat.

Niewiele z tego pamiętam, ale nigdy tego nie zapomnę…

Pod publikacją w mig zaroiło się od komentarzy. Jedni gratulują, inni nie dowierzają w to, co się właśnie wydarzyło.

  • Robert Motyka: Gratulacje. Wiele wspaniałych chwil przed Tobą. Zdrówka!
  • Wreszcie i nareszcie! Gratuluje!
  • Piękne wnuczę. A tak serio, gratulacje.
  • Gratulacje, teraz możesz się zestarzeć.
  • Gratuluję. Cudny widok.
  • Mały Kubuś?
  • Teraz to nie będziesz wiedział nawet kim jesteś, a wyśpisz się po śmierci. Siły i cierpliwości życzę!

Myślicie, że Kuba naprawdę doczekał się potomka? Nam nie pozostaje nic innego, jak pogratulować i życzyć wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Matka wyrzuciła córki z balkonu - fot. zdjęcia poglądowe Pexels @Josh Willink, @Markus Spiske

Przypadkowi świadkowie usłyszeli krzyki kobiety i dzieci. Chwilę później maluchy zostały wyrzucone z balkonu. 3-latka zginęła na miejscu

Kabaret Neo-Nówka - fot. screenshot YouTube @kabaretNeoNowka

Występ kabaretu Neo-Nówka w Koszalinie wywołał aferę! Komicy w skeczu skrytykowali partię rządzącą i jej wyborców