w

Kuba Wojewódzki zostanie ojcem?! „60 lat na to czekałem”

Fot. YouTube / Screenshot

Wiadomość, która wstrząsnęła branżą show-biznesu. Najpopularniejszy showman w Polsce najprawdopodobniej zostanie ojcem! A przynajmniej tak zadeklarował.

Kuba Wojewódzki zawsze otwarcie mówił o tym, że nie potrzebuje i nie szuka stałego związku. Określał się mianem zadeklarowanego kawalera i trwał w tym postanowieniu od wielu długich lat, przy okazji zmieniając partnerki jak przysłowiowe rękawiczki.

Warto również dodać, że Kuba zbliża się do 60 i w tym roku skończy dokładnie 59 lat. Wygląda na to, że „na starość” przydarzyła mu się „wpadka” lub wręcz przeciwnie, spotkało go coś absolutnie niesamowitego – zostanie ojcem.

W sobotę showman był gościem Dzień Dobry TVN. Podczas emisji programu w pewnym momencie zaszokował wszystkich widzów, a także prowadzących. Powiedział:

Moja dziewczyna – uwaga – aktualnie w ciąży tadadadam – pytała mnie, co robiłem dzisiaj w pracy… 

W tym momencie wszystkim ze zdziwienia opadły szczęki. Anna Klaczyńska również będąca w głębokim szoku dopytywała: Przepraszam bardzo, czyli zostaniesz ojcem?! Naprawdę?

Ale nie w tym programie tylko w realu. Obiecałem jej, że powiem to w programie, który jest najbardziej plotkarski – odpowiedział Wojewódzki. Prowadząca jednak nadal nie była w stanie uwierzyć w deklarację jej kolegi z telewizyjnej stacji.

– I mamy ci naprawdę gratulować? – drążyła.

– Tak naprawdę to za siedem miesięcy. 60 lat na to czekałem – potwierdził ponownie Wojewódzki.

Sądzicie, że faktycznie zostanie ojcem czy to tylko kolejny jego specyficzny dowcip?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez szymon

Ważny apel o Ukraińcach! „Nie są zwierzętami w ZOO, których (…) można fotografować w każdej sekundzie ich życia”

[VIDEO] Pracownicy rafinerii ropy naftowej w rosyjskim Niżniekamsku wyszli protestować! Z powodu sankcji obcięto im wynagrodzenie