w

Priscilla Presley gościem specjalnym na festiwalu w Wenecji. Zdradziła intymny szczegół związku z Elvisem. „Miałam tylko 14 lat”

Priscilla Presley - fot. Instagram @priscillapresley
Priscilla Presley - fot. Instagram @priscillapresley

Presley pojawiła się na pierwszym pokazie filmu Sophie Coppoli pod tytułem Priscilla. Po seansie wygłosiła przemowę na temat związku ze znanym muzykiem. Produkcja opowiadająca o jej życiu przypadła jej do gustu?

Priscilla Presley dała się poznać światu jako żona „króla rock and rolla” Elvisa Presleya. Ich związek budził wiele skrajnych emocji z racji na dziesięcioletnią różnicę wieku. Poznali się w Niemczech w Wiesbaden, gdzie gwiazdor muzyki odbywał służbę wojskową. Kobieta trafiła tam ze względu na pracę ojczyma. Priscilla od razu oczarowała Elvisa, który miał 24 lata, gdy się poznali. Ona natomiast była wtedy 14-letnią dziewczyną. Po odbyciu służby, muzyk wrócił do Stanów Zjednoczonych. Wszystko wskazywało, że to oznacza koniec ich związku, ale nic bardziej mylnego. Przez dwa lata utrzymywali kontakt listowny, a potem wokalista zaprosił kobietę do siebie. Cztery lata później para się zaręczyła, a w 1967 roku wzięli ślub w Las Vegas. Niedługo po weselu Priscilla dowiedziała się, że jest w ciąży. W lutym następnego roku na świat przyszła córka Presleyów, Lisa Marie.

Niestety szczęśliwe życie małżeńskie nie trwało zbyt długo. Po wielu problemach para zdecydowała się rozstać w 1973 roku. Oboje podkreślali, że pozostali w przyjacielskich kontaktach i życzyli sobie jak najlepiej.

Nie rozwiedliśmy się z powodu pojawienia się innego mężczyzny czy kobiety. Powodem było to, że ciągle mnie nie było, za dużo podróżowałem. Możesz kogoś kochać, a zarazem krzywdzić tę osobę – powiedział w jednym z wywiadów muzyk.

Priscilla opowiada o Elvisie na festiwalu w Wenecji

W poniedziałek odbyła się prapremiera filmu biograficznego pt. Priscilla w reżyserii Sophie Coppoli. Produkcja kinowa powstała na podstawie książki Elvis i ja, napisanej przez Priscillę Presley wraz z Sandrą Harmon, w której była żona króla rock and rolla opowiada o ich pierwszym spotkaniu, związku, małżeństwie i problemach, które doprowadziły do rozwodu.

Sama Priscilla została zaproszona na pokaz filmu. Po zakończonym seansie celebrytka się rozpłakała, a owacje widowni trwały siedem minut.

Podczas konferencji prasowej była żona Elvisa odpowiedziała na kilka pytań, a także zdradziła prywatne szczegóły z życia z muzykiem.

Moim rodzicom bardzo trudno było zrozumieć, dlaczego Elvis tak bardzo się mną interesował. Myślę, że to dlatego, że byłam dobrym słuchaczem. Elvis wyznawał mi wszystko, co leżało mu na sercu: swoje obawy, nadzieje, utratę matki – z którą nigdy się nie pogodził. A ja byłam osobą, która naprawdę, naprawdę siedziała i słuchała i pocieszała go. To naprawdę nas połączyło – wyjaśniła.

Wszyscy byli oczywiście zaciekawieni kontrowersyjną kwestią różnicy wieku słynnej pary. W tym przypadku celebrytka również nie pozostawiła widowni bez odpowiedzi.

Wtedy się z nim nie kochałam. Był bardzo miły, bardzo wrażliwy, bardzo kochający, ale szanował też fakt, że miałam tylko 14 lat. Byliśmy bardziej zgodni w myśleniu i to był nasz związek (…) Mimo że miałam 14 lat, w życiu byłam starsza niż w liczbach. To nas do siebie przyciągało – dodała.

Priscilla poruszyła również temat rozwodu. Nadal wspomina swojego byłego męża w ciepłych słowach, nazywając go nawet miłością swojego życia.

Nigdy, przenigdy, nikomu nie powiedziałam, że się z nim spotykam. To była kolejna rzecz, którą kochał (…). Nie powiedziałam nikomu w szkole, że się z nim spotykam. Więc zbudowaliśmy nasz związek, a potem on trwał, dopóki nie odeszłam. Nie dlatego, że nie kochałam Elvisa — był miłością mojego życia.

Wyglądało na to, że celebrytka jest zadowolona z tego jak finalnie wygląda film o jej życiu. W jej rolę wciela się Cailee Spaeny, natomiast gwiazdora lat 60-tych i 70-tych zagrał Jacob Elordi, znany m.in. z serialu Euforia. Priscilla pochwaliła pracę nad filmem, ale podkreśliła, jakie emocjonalne było dla niej oglądanie go.

Bardzo trudno jest siedzieć i oglądać film o sobie, o swoim życiu i o swojej miłości. Myślę, że Sophia wykonała niesamowitą robotę. Odrobiła pracę domową – mówiła, powstrzymując łzy.

@pantofelek.pl Priscilla Presley nie kryła emocji #pantofelekpl #priscillapresley #elvispresley #priscilla ♬ dźwięk oryginalny – Pantofelek.pl
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką dwóch cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.

Kuba Wojewódzki, Janusz Palikot - fot. Piętka Mieszko/AKPA

Spółka Kuby Wojewódzkiego i Janusza Palikota ma poważne problemy finansowe. Ich długi przekroczyły 170 MILIONÓW złotych!

Lili Reinhart, Sydney Sweeney - fot. Instagram @lilireinhart @sydney_sweeney

Lili Reinhart dementuje plotki o konflikcie z Sydney Sweeney po niezręcznym spotkaniu na czerwonym dywanie (WIDEO)